27.4 °C, 0.7 m/s, 55.8 %

Sports
Jelgavas BMX braucēji mājas trasē izcīna 28 medaļas

Zemgales Olimpiskā centra BMX trasē sestdien aizvadīts Latvijas kausa 4. posms BMX riteņbraulšanā, kurā piedalījās ap 390 sportistu, bet svētdien ap 350 sportisti sacentās par medaļām Jelgavas atklātajā čempionātā BMX. Abās sacensībās dažāda kaluma medaļas – kopskaitā 28 – izcīnīja arī “Mītavas kumeļu”/Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportisti.

Sports
Edgars Bergs paraolimpiskajās spēlēs izcīna 5. vietu

Šodien Tokijas paraolimpiskajās spēlēs uz starta lodes grūšanā F35 klasē izgāja Jelgavas Vieglatlētikas kluba sportists Edgars Bergs. Viņš ar jaunu  Eiropas rekordu izcīnīja 5. vietu.

Sports
Hokeja sezonu atklās ar spēli pret čempioniem

Jau 4. septembrī sāksies 86. Latvijas čempionāts hokejā jeb Optibet hokeja līgas 2021./2022. gada sezona. Atklāšanas spēlē tiksies pērnā gada finālisti – HK Olimp/Venta 2002 un HK Zemgale/LLU.

Sports
Jelgavas komanda veterānu spēlēs izcīna 2. vietu pludmales volejbolā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsīs norisinājās Latvijas sporta veterānu-senioru savienības rīkoto pašvaldību 58. sporta spēļu finālposms. Pludmales volejbolā 40+ grupā 2. vietu izcīnīja Jelgavas dāmu komanda.

Sports
Jelgavas Kērlinga kluba komanda turnīrā Igaunijā izcīna 4. vietu

Tallinā, Igaunijā, norisinājās kērlinga turnīrs White Nights Trophy, kurā startēja astoņas komandas. Jelgavas Kērlinga kluba sieviešu komanda izcīnīja 4. vietu.

Sports
Ar bezmaksas nodarbībām Jelgavā popularizēs hokeju bērnu vidū

Popularizējot hokeju bērnu vidū, šo sestdien, 4. septembrī, otro gadu pēc kārtas noritēs “Maxima” Hokeja diena, ko organizē Latvijas Hokeja federācija. Jelgavas ledus halle sniegs iespēju ikvienam zēnam un meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un izmēģināt hokeja spēli, turklāt iepazīt šī sporta veida sniegtās priekšrocības bērni varēs bez maksas.

Sports
Jelgavniece un Latvijas izlase debitē U-18 Pasaules kausa izcīņā 3×3 basketbolā

Ungārijas pilsētā Debrecenā aizvadīta Pasaules kausa izcīņa 3×3 basketbolā U-18 vecuma grupā. Latvijas meiteņu izlasē spēlēja arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Enija Ķīvīte.

Sports
Jelgavas regbija U-16 komanda nosargā Latvijas čempionu titulu

Svētdien, 29. augustā, regbija kluba “Mītava” komanda vēlreiz apliecināja savu dominanci Latvijas čempionātā U-16 grupā. Uzvarot visās trijās spēlēs, jelgavnieki nosargāja čempionu titulu otro gadu pēc kārtas.

Sports
Bokseriem trīs Latvijas čempiona tituli

No 27. līdz 29. augustam Daugavpilī norisinājās Latvijas čempionāts boksā pieaugušajiem, U-19 un U-17 grupā. Jelgavas kluba Olimpiskais rings sportisti izcīnīja trīs čempiona titulus.

Sports
Renārs Krastenbergs palīdz Latvijas izlasei kvalificēties olimpiskajām spēlēm

Noslēdzies olimpiskās kvalifikācijas turnīrs, kurā par vienu ceļazīmi uz Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm cīnījās Latvijas, Francijas, Itālijas un Ungārijas izlases. Turnīrā uzvarēja un uz Pekinu dosies Latvijas izlase.

Sports
“TOP GUN” Jelgavas posmā uzvar mājinieki

Šodien Jelgavā, Pasta salas slidotavā, tika aizvadīts Latvijas 3×3 basketbola līgas “TOP GUN” posms, kurā astoņu komandu konkurencē uzvarēja mājinieki – “3×3 Jelgava”.

Sports
Apkopoti ģimeņu airēšanas sacensību 5. posma rezultāti

Aizvadīts ģimeņu airēšanas sacensību tūrisma kanoe laivās piektais posms, un ir apkopoti tā rezultāti.