22.7 °C, 1 m/s, 71.2 %

Sports
Lielāko Lielupes līdaku noķer Gatis Roga

Aizvadītas tradicionālās makšķerēšanas sacensības no laivām “Lielupes līdaka 2021”. Lielāko līdaku noķēra Gatis Roga – tā bija 83 centimetrus gara.

Sports
Noslēgusies 2021. gada kartinga sezona

Ar diviem pēdējiem posmiem, kas 24. un 25. septembrī notika Jelgavā, sporta un atpūtas kompleksā Rullītis, noslēdzās 2021. gada Latvijas atklātais čempionāts kartingā. Jelgavas komandu braucēji kopvērtējumā izcīnījuši piecas medaļas.

Sports
Džudisti “Bērnu kausā” izcīna 13 medaļas

Aizvadītajā sestdienā, 2. oktobrī, Rīgas sporta manēžā notika Latvijas džudo federācijas rīkotais Bērnu kauss 2021, kurā piedalījās sportisti U-10 un U-12 vecuma grupās. Jelgavas jaunie džudisti izcīnīja 13 medaļas.

Sports
Sveic Latvijas vicečempionus 3×3 basketbolā

5. oktobrī Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis un basketbola kluba “Jelgava” valdes priekšsēdētājs Dins Ušvils sveica Latvijas vicečempionus “3×3 Jelgava”, pasniedzot komandai balvu 1000 eiro.

Sports
Vecmeistari izcīna divas zelta medaļas

Jelgavas pauerliftinga kluba Apolons vecmeistari Latvijas kausa 4. posmā svaru stieņa spiešanā guļus izcīnīja divas zelta medaļas.

Sports
Latvijas meistarsacīkstēs džudo izcīna bronzu

Svētdien, 3. oktobrī, Rīgā notika ikgadējās Latvijas Republikas atklātās meistarsacīkstes džudo U-18 vecuma grupas jauniešiem. Jelgavas sportists izcīnīja bronzas medaļu.

Sports
Karatē sacensības Jelgavā pulcē visu Baltijas valstu sportistus

2. oktobrī Jelgavas sporta hallē aizvadīts XII Baltijas J.K.A. karatē čempionāts, kas pulcēja 142 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Sports
14. apņemšanās: “Jelgavas orientēšanās izvēle”

Turpinot īstenot sportisko iniciatīvu ciklu “Būšu aktīvs”, jelgavniekiem tiek piedāvāta 14. apņemšanās – “Jelgavas orientēšanās izvēle”. Dalībniekiem jāpiesakās līdz 7. oktobrim.

Sports
Regbija klubam “Mītava” sezona noslēgusies

Nedēļas nogalē sezonas pēdējās cīņas Latvijas čempionātā sievietēm un jauniešiem U-18 aizvadīja regbija kluba “Mītava” komandas.

Sports
Noskaidroti ģimeņu airēšanas sacensību kopvērtējuma uzvarētāji

Noslēgusies ģimeņu airēšanas sacensību sestā sezona. Šogad tika aizvadīti septiņi posmi, kuros kopā startējušas 70 dažādas komandas. Trīs un vairāk posmos piedalījās un par godalgām kopvērtējumā cīnījās 22 komandas.

Sports
Jelgavas jaunie vieglatlēti izcīna 15 medaļas

2. oktobrī Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, notika starptautiskas sacensības vieglatlētikā 2008.–2010. gadā dzimušiem bērniem. Jelgavas jaunie vieglatlēti izcīnīja 15 medaļas.

Sports
Jelgavai astoņi Latvijas čempioni airēšanas maratona distancē

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 2. oktobrī, Jelgavā noslēdzās smaiļošanas un kanoe airēšanas sezona. Zemgales rudens maratonā uzvarēja un  par Latvijas čempioniem maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā kļuva astoņi Jelgavas sportisti.