15.7 °C, 0.6 m/s, 94.6 %

Sports
Sieviešu volejbola komanda “Jelgava” izcīna Latvijas kausu

Šodien, 19. decembrī, Zemgales Olimpiskajā centrā aizvadīts “Cewood” Latvijas kausa volejbolā fināls. Sieviešu komandu “Jelgava” un “RSU/Minusas Volejbola skola” duelī piecu setu spēlē pārākas izrādījās “Jelgavas” volejbolistes, pirmo reizi kluba pastāvēšanas vēsturē izcīnot Latvijas kausu.

Sports
Jelgavas basketbola čempioni – “Kultūra”

19. decembrī Jelgavas sporta hallē risinājās izšķirošie Jelgavas basketbola čempionāta notikumi. Finālcīņā komanda “Kultūra” pārspēja pretiniekus “Alvila dēlus” un kļuva par čempioniem.

Sports
Volejbolistes spēlēs Latvijas kausa finālā

Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīti “Cewood” Latvijas kausa pusfināli sieviešu un vīriešu volejbola komandām. Sieviešu komanda “Jelgava” iekļuva finālā un rīt cīnīsies par galveno balvu.

Sports
Edgars Krūmiņš uzvar Pasaules tūres fināla tālmetienu konkursā

17. un 18. decembrī Saūda Arābijas pilsētā Džidā norisinājās 3×3 basketbola Pasaules tūres fināls. Lai gan Latvijas komanda “Riga” dalību superfinālā noslēdza 5. vietā, jelgavnieks Edgars Krūmiņš uzvarēja tālmetienu konkursā.

Sports
Kērlingistēm neizdodas aizsniegties līdz olimpiskajām spēlēm

Nīderlandes pilsētā Leuvardenā noslēgusies sieviešu kērlinga komandu cīņa par ceļazīmēm uz Pekinas olimpiskajam spēlēm. Izšķirošajā cīņā Latvijas izlase, ko pārstāv Jelgavas Kērlinga kluba komanda, ar 5:8 piekāpās Korejai un līdz olimpiskajām spēlēm neaizsniedzās.

Sports
20. sportiskā apņemšanās: “2022 minūtes svaiga gaisa”

Iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” noslēdzošā sportiskā apņemšanās ir “2022 minūtes svaiga gaisa”, kas sāksies 24. decembrī.

Sports
Projektam “Sporto visa klase” pievienojušās divas Jelgavas klases

Šodien, 17. decembrī, ar pasākumu tiešsaistē atklāta projekta “Sporto visa klase” 8. sezona. Dalībnieku pulku papildinājušas arī divas Jelgavas klases.

Sports
Latvijas hokejisti Eiropas jaunatnes ziemas olimpisko festivālu noslēdz 5. vietā

Latvijas hokeja komanda noslēgusi dalību Eiropas jaunatnes ziemas olimpiskajā festivālā, ierindojoties 5. vietā.

Sports
Latvijas junioru čempionātā dominē Jelgavas peldētāji

Aizvadītajā nedēļas nogalē ātrākie Latvijas junioru vecuma peldētāji Jelgavā cīnījās par čempiona tituliem dažādās distancēs un disciplīnās. Komandu kopvērtējumā pārliecinoši uzvarēja Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) pirmā komanda.

Sports
“Roņi” atgriežas sacensībās

Ziemas peldēšanas kluba “Jelgavas roņi” pārstāvji piedalījās sacensībās “Iceswim Festival 2021” Igaunijas galvaspilsētā Tallinā, kur izcīnīja vairākas medaļas.

Sports
Noskaidrotas Jelgavas čempiones skvošā

Ar sieviešu startiem noslēdzies Jelgavas atklātais čempionāts skvošā. Mājinieces izcīnīja čempiones titulu gan sieviešu, gan junioru konkurencē.

Sports
Jana Jansone uzstāda personīgo rekordu

Noslēdzies Latvijas Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Uz pjedestāla kāpa arī divi Jelgavas kluba “Apolons” sportisti.