24.7 °C, 1.4 m/s, 64.2 %

Sports
“Jelgavas” volejbolistēm – sudrabs Latvijas čempionātā

Šodien Jelgavas sporta hallē aizvadīts Latvijas sieviešu volejbola čempionāta fināls starp komandām “Jelgava” un “Rīgas Volejbola skola/LU”. Trīs setu spēlē pārākas bija viešņas, kas izcīnīja zelta medaļas, bet mājiniecēm – sudrabs.

Sports
Jelgavas volejbolistes cīnīsies par zeltu

Šovakar Latvijas čempionāta pusfināla spēlē sieviešu volejbola komanda “Jelgava” ar rezultātu 3:1 pārspēja “LU” un rīt cīnīsies par zeltu.

Sports
Pie skatītājiem nonāks filma “No Ghetto līdz olimpiskajam zeltam”

No 6. aprīļa Latvijas lielākajos kinoteātros būs redzama filma “No Ghetto līdz olimpiskajam zeltam” – stāsts par to, kā Latvijas 3×3 basketbola komanda ar jelgavnieku Edgaru Krūmiņu sastāvā kļuva par olimpiskajiem čempioniem.

Sports
Atsākas Jelgavas 51. skolēnu spartakiāde

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai valstī, Jelgavā atsākušās skolu sporta aktivitātes. Kā pirmās aizvadītas stafetes “Drošie un veiklie”, kurā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskola.

Sports
Volejbola izlase Jelgavā aizvadīs Eiropas U-20 meistarsacīkšu atlases turnīru

No 7. līdz 9. aprīlim Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks Eiropas U-20 meistarsacīkšu atlases turnīra otrā kārta ar Latvijas vīriešu izlases piedalīšanos. Spēles klātienē aicināti apmeklēt arī skatītāji.

Sports
Sieviešu U-19 futbola izlase Jelgavā aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru

Latvijas sieviešu U-19 futbola izlase no 6. līdz 12. aprīlim Jelgavā uzņems 2022. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra otrās kārtas spēles.

Sports
Sieviešu volejbola čempionāta izšķirošās spēles notiks Jelgavā

2. un 3. aprīlī Jelgavas sporta hallē norisināsies Latvijas sieviešu volejbola čempionāta pusfināls un fināls. Par medaļām cīnīsies arī komanda Jelgava.

Sports
Basketbolisti astotdaļfinālā uzvarētājus noskaidros divu spēļu summā

Noslēdzoties Ramirent Nacionālās līgas pamatturnīram, noskaidroti astotdaļfināla pāri. BK Jelgava tiksies ar VEF BA Valkā, un uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā.

Sports
Jauniešiem un junioriem Latvijas kausa posmā 13 medaļas

25. un 26. martā Ventspilī notika peldēšanas sacensības “Kristāla lāse 2022”, kas bija arī Latvijas kausa IV posms. Sacensībās startēja jauniešu un junioru vecuma peldētāji, un pārstāvēta bija arī Jelgava, uzrādot trešo augstvērtīgāko medaļu guvumu: četri zelti, pieci sudrabi un četras bronzas.

Sports
“Jiu Jitsu Team Jelgava” debitē ar bērnu komandu

Pirmo reizi kluba “Jiu Jitsu Team Jelgava” vēsturē tas tika pārstāvēts sacensībās ar bērnu komandu. Komanda piecu dalībnieku sastāvā izcīnīja piecas medaļas.

Sports
“Baltic Flower 2022” labākais sniegums – Annai Murikovai

Jelgavā aizvadīts XIII Jelgavas atklātais čempionāts mākslas vingrošanā “Baltic Flower 2022” un Jelgavas čempionāts grupu vingrojumos. Pašmāju sportistes izcīnīja divas sudraba medaļas – vienu individuāli un vienu grupu vingrojumos – un vienu bronzas medaļu.

Sports
HK “Zemgale/LLU” Latvijas čempionāta finālā tiksies ar HK “Olimp/Venta 2002”

HK “Zemgale/LLU”, šovakar izbraukumā pagarinājumā pārspējot HK “Liepāja”, iekļuva “Optibet” hokeja līgas finālā, kur mūsu pretinieki būs “Olimp/Venta 2002”. Finālsērija sāksies 4. aprīlī Jelgavā.