Uz Eiropas jaunatnes vasaras olimpiādi dosies divi Jelgavas peldētāji

Latvijas Olimpiskā komiteja apstiprinājusi XVI Eiropas Jaunatnes vasaras olimpiādes delegācijas sastāvu. Latviju pārstāvēs 34 sportisti, tostarp divi Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) peldētāji.

Sports
Aizvadīts 4. ģimeņu airēšanas posms no deviņiem

5. jūlijā Lielupē aizvadīts ģimeņu sacensību tūristu kanoe laivās ceturtais posms. Nākamais posms būs 19. jūlijā.

Sports
Triatlonisti no Vaidavas pārved deviņas medaļas

Aizvadītajā nedēļas nogalē Valmieras novada Vaidavā notika Latvijas čempionāts olimpiskajā distancē, kas vienlaikus bija arī Latvijas kausa posms. Kluba “Piramida Triathlon Club” sportisti izcīnīja deviņas medaļas.

Sports
Jelgavnieks Endijs Titomers debitē orientēšanās sporta pasaules čempionātā

Debiju orientēšanās sporta pasaules čempionātā Latvijas pieaugušo izlases sastāvā piedzīvojis jelgavnieks Endijs Titomers. Viņš startēja trīs distancēs un ar savu sniegumu ir apmierināts, lai gan trasē gadījās pieļaut arī pa kādai kļūdai.

Sports
Jelgavā tiks noskaidroti Latvijas čempioni vieglatlētikā jauniešiem un junioriem

9. un 10. jūlijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā jauniešu jeb U-18 un junioru jeb U-20 grupām. Čempionāts šīm vecuma grupām Jelgavā notiks pirmo reizi.

Sports
Svētdien Jelgavā Latvijas kausa izcīņas spēle futbolā

Svētdien, 10. jūlijā, futbola komanda FS “Jelgava” mājās aizvadīs “Atbildīgas spēles” Latvijas kausa astotdaļfināla spēli pret JDFS “Alberts”. Uzvarētāji iekļūs ceturtdaļfinālā.

Sports
Enija Ķīvīte spēlēs Eiropas U-20 basketbola čempionātā

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas bijusī audzēkne jelgavniece Enija Ķīvīte iekļauta Latvijas U-20 sieviešu basketbola izlasē dalībai Eiropas čempionātā.

Sports
Jelgavniekiem – astoņi Latvijas čempioni BMX un labākā kluba tituls

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavā norisinājās sezonas galvenās BMX sacensības Latvijā  Latvijas čempionāts. Mājinieki izcīnīja astoņus čempiona titulus individuāli, kā arī uzvarēja klubu ieskaitē.

Sports
Jelgavas skrējēja kļuvusi par Latvijas čempioni 3000 metru kavēkļu skrējienā

Jelgavas vieglatlēte Albertīna Rudņeva kļuvusi par Latvijas čempioni 3000 metru kavēkļu skrējienā. Kopumā Jelgavas vieglatlēti Latvijas čempionātā izcīnīja divas medaļas – zelta un sudraba.

Sports
Karatists Kalvis Kalniņš kvalificējies Pasaules spēlēm

Jūlijā ASV notiks Pasaules spēles, un pirmo reizi tām kvalificējies Jelgavas karatists Kalvis Kalniņš.

Sports
Jelgavas Specializētajai peldēšanas skolai – Latvijas čempioni gan individuāli, gan stafetē

Divi Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi – Jevgeņijs Boicovs un Laura Šinkus (galvenajā bildē) – kļuvuši par Latvijas čempioniem peldēšanā individuālajās dfistancēs. Tāpat jelgavnieki kļuva par Latvijas čempioniem stafetē.

Sports
Jelgavas kanoistam – sudrabs Eiropas čempionātā U-23

Nedēļas nogalē Serbijas pilsētā Belgradā aizvadīts Eiropas čempionāts U-23 grupā smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā startēja arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas airētāji. Jelgavas kanoists Roberts Lagzdiņš čempionātā izcīnīja sudraba medaļu 1000 metru distancē vieniniekos. “Uz to mēs arī cerējām un cītīgi gājām, jo latiņu negribējās nolaist,” lepns ir Roberta treneris Sergejs Bobkovs.