24.2 °C, 2.2 m/s, 53.4 %

Sports
“Apolona” sportists – spēcīgākais Latvijas skolēns

Apkopojot sacensību seriāla Latvijas spēcīgākā skola 2022 posmu rezultātus, Latvijas Pauerliftinga federācija apbalvojusi Latvijas spēcīgākos skolēnus. Puišu konkurencē absolūtajā vērtējumā uzvarēja Jelgavas kluba Apolons pārstāvis Artūrs Strīķis (attēlā – vidū).

Sports
Pieņem sportisko izaicinājumu “Pavasara vēstneši”!

Martā startēs sportiskais izaicinājums Pavasara vēstneši, kurā dalībniekiem būs jākrāj aktivitātes kilometri. Pieteikties izaicinājumam var līdz 26. februārim platformā distantrace.com. Dalība izaicinājumā ir bez maksas.

Sports
Smagatlētiem pirmajā Latvijas kausa posmā divas medaļas

Nedēļas nogalē norisinājās pirmais Latvijas kausa posms klasiskajā svaru stieņa spiešanā guļus, kas vienlaikus arī bija Bauskas novada čempionāts. Jelgavas kluba Apolons pārstāvji izcīnīja divas medaļas.

Sports
Jelgavas cīkstonis – Latvijas čempions U-13 grupā

4. februārī Cēsīs aizvadīts Latvijas čempionāts brīvajā cīņā U-13 vecuma grupā. Jelgavas kluba Milons sportists Boriss Barinovs izcīnīja čempiona titulu.

Sports
Baltijas volejbola līgā sākas izslēgšanas spēles

Optibet Baltijas sieviešu volejbola līgā noslēdzies pamatturnīrs. VK Jelgava iekļuvusi izslēgšanas spēļu kārtā un pirmo spēli aizvadīs 11. februārī Jelgavā.

Sports
Šorttrekistam Bērziņam atkal 3. vieta Pasaules kausa posmā

SK Zemgale pārstāvis šorttrekists Reinis Bērziņš izcīnījis 3. vietu 1500 metru distancē Pasaules kausa posmā Drēzdenē, Vācijā. Tā viņam ir otrā medaļa Pasaules kausa posmos šosezon.

Ģimene Pasākumi Pilsēta Sports
Svētdiena – noslēdzošā Ledus skulptūru festivāla diena

Jelgavā šodien, 5. februārī, norisinās 24. Starptautiskā Ledus skulptūru festivāla noslēdzošā diena. Ikviens aicināts baudīt ledus mākslu, plašu izklaides programmu un ledus skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumus. Apmeklētāji Pasta salā un Jāņa Čakstes bulvārī gaidīti no pulksten 10 līdz 22.

Jaunieši Sports
8.–9. klašu zēniem volejbolā uzvar Valsts ģimnāzija

Aizvadītas 52. skolēnu spartakiādes sacensības volejbolā 8.–9. klašu zēniem. Uzvarēja Jelgavas Valsts ģimnāzijas komanda.

Sports
“Četri” otrās arī otrajā 3×3 basketbola līgas posmā

Madonā aizvadīts otrais 3×3 basketbola jaunatnes līgas posms. Jelgavas meiteņu komanda Četri izcīnīja 2. vietu U-19 vecuma grupā.

Džudistiem Baltijas meistarsacīkstēs divas medaļas

Nedēļas nogalē Rīgā aizvadītas Baltijas meistarsacīkstes džudo U-18 un U-21 vecuma grupām. Jelgavas džudisti izcīnīja divas medaļas.

Sports
Startēs Jelgavas kausa izcīņa basketbolā

Lai popularizētu un attīstītu amatieru basketbolu Jelgavā, tiks organizēta ikgadējā Jelgavas pilsētas kausa izcīņa basketbolā. Komandām jāpiesakās līdz 6. februārim, bet līdz 10. februārim jāiesūta vārdiskais sastāvs.