16.5 °C, 2.4 m/s, 87.8 %

Sports
Jelgavniekam divas medaļas Latvijas U-21 čempionātā badmintonā

1. un 2. aprīlī Siguldā notika Latvijas čempionāts badmintonā U-13, U-17 un U-21 vecuma grupā. Jelgavnieks Pauls Eliass Rozenvalds U-21 grupā izcīnīja 3. vietu  gan jauktajās dubultspēlēs, gan vīriešu dubultspēlēs.

Sports
Peldētāji no Latvijas kausa 7. posma pārved 21 medaļu

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi Latvijas kausa 7. posmā izcīnīja 21 medaļu – piecas zelta, deviņas sudraba un septiņas bronzas medaļas.

Sports
“Jelgavas” volejbolistēm sudrabs Latvijas čempionātā

Šovakar Jelgavas sporta hallē tika aizvadīta “Optibet” Latvijas sieviešu volejbola čempionāta otrā fināla spēle starp komandām VK “Jelgava” un “RVS/LU”. Sērijā līdz divām uzvarām pārāka bija Rīgas komanda, iegūstot Latvijas čempionu titulu, bet VK “Jelgava” meitenēm – sudraba godalgas.

Sports
Notiks Jelgavas atklātais čempionāts džudo

22. aprīlī Jelgavas sporta hallē norisināsies Jelgavas atklātais čempionāts džudo XIII džudo olimpiskās cerības 2023, sportistiem sacenšoties piecās vecuma grupās.

Sports
Sportistiem tekvondo sacensībās visu kalumu medaļas

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā aizvadīts starptautisks tekvondo turnīrs Lithuania Open. Jelgavas kluba Olimpiks pārstāvji tajā izcīnīja trīs medaļas.

Sports
“Milona” cīkstonim 2. vieta Eiropas lielākajā brīvās cīņas turnīrā

No 24. līdz 26. martam Igaunijā aizvadīts brīvās cīņas turnīrs Tallinn Open 2023, kas, vērtējot pēc dalībnieku un pārstāvēto valstu skaita, tiek uzskatīts par lielāko Eiropā. Jelgavas kluba Milons pārstāvis Volodars Smirnovs tajā izcīnīja 2. vietu.

Sports
Jelgavas skvošistiem trīs Latvijas čempiona tituli

Jelgavas Skvoša kluba sportisti Latvijas čempionātā skvošā junioriem un senioriem izcīnījuši astoņas medaļas: trīs zelta, divas sudraba un trīs bronzas.

Sports
Peldētāji Ventspilī izcīna deviņas medaļas

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) peldētāji 24. un 25. martā piedalījās Latvijas kausa VI posma sacensībās “Kristāla lāse 2023” Ventspilī un izcīnīja deviņas medaļas: divas zelta, trīs sudraba un četras bronzas.

Sports
Šonedēļ sāksies biļešu tirdzniecība dalībai Jelgavas Nakts pusmaratonā

30. martā sāksies biļešu tirdzniecība uz Jelgavas Nakts pusmaratonu, kas notiks 29. jūlijā. Interesentiem būs arī iespēja tikt pie brīvbiļetēm – jāapmeklē gatavošanās treniņu cikls, kas sastāvēs no sešiem treniņiem. Pirmais treniņš notiks 24. aprīlī.

Sports
Stafetēs “Drošie un veiklie” uzvar Jelgavas 4. vidusskola

Aizvadītas Jelgavas pilsētas 52. skolēnu spartakiādes stafetes Drošie un veiklie, kurās sacenšas 3. un 4. klases skolēni. Uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas komanda.

Sports
Hokejisti sāks cīņu par čempionu titulu

Šonedēļ sāksies Optibet hokeja līgas fināla sērija starp komandām HK Zemgale/LLU un Mogo/LSPA, lai noskaidrotu 2022./2023. gada sezonas čempionus. Pirmās divas sērijas spēles notiks Rīgā, un Jelgavas komandas līdzjutējiem uz tām tiks organizēts fanu autobuss.

Sports
BK “Jelgava” iekļūst pusfinālā

BK Jelgava, izšķirošajā spēlē pieveicot LU/BS Rīga basketbolistus, iekļuva Ramirent nacionālās basketbola līgas pusfinālā.