20.4 °C, 3.9 m/s, 66.6 %

Sports
Smagatlētiem Latvijas čempionātā visa kaluma medaļas

Madonā 3. jūnijā norisinājās Latvijas čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu. Jelgavas kluba “Apolons” sportisti izcīnīja četras zelta, piecas sudraba un vienu bronzas medaļu.

Sports
Toms Komass – trīskārtējs Latvijas čempions 100 km skrējienā

Naktī no 2. uz 3. jūniju 177 dalībnieki stājās uz starta skrējienam Rīga–Valmiera, kas vienlaikus ir arī Latvijas čempionāts 100 kilometru skrējienā. Trešo gadu pēc kārtas uzvarēja un par čempionu kļuva jelgavnieks Toms Komass, turklāt šogad arī ar jaunu sacensību rekordu – 7 stundām 41 minūti un 38 sekundēm.

Sports
Sacensībās “Lielupes zandarts” uzvar tēvs ar dēlu

Jūnija pirmajā sestdienā Jelgavā norisinājās atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes zandarts”. Tajās uzvarēja jelgavnieki tēvs un dēls Dmitrijs un Marks Tereščenko ar noķertiem septiņiem zandartiem, kuru kopējais garums sasniedza 394 centimetrus. Uzvarētāji visas savas noķertās zivis atbrīvoja.

Sports
Nākamnedēļ noskaidrosim Jelgavas čempionus vieglatlētikā

9. jūnijā Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā notiks “LVS/Sportland kauss”, kas vienlaikus būs arī Jelgavas čempionāts vieglatlētikā un trenera Ulda Samsona balvas izcīņa. Sacensību sākums – pulksten 12, un skatītājiem ieeja bez maksas.

Sports
Jelgavniekiem divas medaļas “Talsu šķēpos”

Maija pēdējā dienā Jelgavas vieglatlēti pārbaudīja spēkus sacensībās “Talsu sķēpi”, izcīnot divas medaļas – zelta un bronzas.

Sports
Piedāvās sporta nodarbības bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem

Bērniem un jauniešiem ar kustību traucējumiem būs iespēja no jūnija līdz decembrim apmeklēt sporta nodarbības. Dalība nodarbībās ir bez maksas un iepriekšējas pieteikšanās. Pirmā nodarbība – 4. jūnijā.

Sports
Skolēni mācību gadu noslēdz ar 3×3 spēlēm brīvā dabā

Pirmspēdējā mācību gada dienā Jelgavas skolu skolēniem bija iespēja piedalīties sacensībās “3×3 spēles brīvā dabā”, sacenšoties basketbolā, futbolā un volejbolā.

Sports
Jelgavas sporta deju dejotāji labi sevi parāda mājas sacensībās

Pilsētas svētku laikā, 27. maijā, Jelgavas sporta hallē norisinājās atklātās  sporta deju sacensības “Jelgavas Domes kauss”, kuru programmā bija gan solo sacensības meitenēm, gan iesācēju grupu un kvalifikācijas klašu sacensības, gan Latvijas kausa izcīņas posms “Juniori 1 D” un “Jaunieši CB” klasēm standarta deju un Latīņamerikas deju programmā.

Sports
JFC “Jelgava” dalību Latvijas kausā neturpina; virslīgas komandas pievienosies astotdaļfinālā

Jelgavas pilsētas svētku laikā JFC “Jelgava” aizvadīja 2023. gada Atbildīgas spēles Latvijas kausa 1. posma 2. kārtas spēli pret “JFK Daugava/Salaspils FS”. Piedzīvojot zaudējumu ar rezultātu 3:4, jelgavnieki no cīņas par kausu ir izstājušies.

Sports
BK “Jelgava” paliek otrie “Herbalife 3×3 basketbola kausa” 1. posmā

Jelgavā aizvadīts Latvijas Basketbola savienības rīkotā 3×3 basketbola turnīra “Herbalife 3×3 basketbola kauss” pirmais posms. Komanda BK “Jelgava” tajā izcīnīja 2. vietu, finālā piekāpjoties viesiem no Lietuvas.

Sports
Jelgavnieki sagaida savus pasaules hokeja čempionāta bronzas medaļniekus

Šodien no pasaules čempionāta atgriezās Latvijas hokeja izlase, kura guva vēsturisku panākumu un izcīnīja bronzas medaļas. Pēc pirmā sagaidīšanas viļņa Rīgā pie Brīvības pieminekļa Jelgavas hokejistus Renāru Krastenbergu un Danu Ločmeli sagaidīja vēl viens pārsteigums – kupls sagaidītāju pulks viņu dzimtajā pilsētā Jelgavā.

Sports
Noskaidroti pludmales volejbola turnīra medaļnieki

Pilsētas svētkos aizvadīts Jelgavas atklātā pludmales volejbola turnīra pirmais posms, kas pulcēja 31 komandu. Uzvarēja Renārs Šulcs un Edgars Grablovskis, kuri pārstāv Tērveti un Saldu.