JELGAVAS ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ 2017

Komandas aicina 22.jūlijā uz čempionāta 3.posmu!

EIROPAS JAUNATNES OLIMPIĀDĒ STARTĒS 53 LATVIJAS SPORTISTI

JELGAVAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS AIRĒŠANĀ

Piektdien, 21.jūlijā cīnīsies par pilsētas čempiona titulu!

Sports
Pie godalgām tiek Šteinerte un Ševčenko

Vakar Zemgales Olimpiskā centra (ZOC) stadionā visas dienas garumā notika vieglatlētikas trenera Ulda Samsona balvas izcīņa, kas vienlaikus bija arī Jelgavas pilsētas čempionāts un “Sportland kausa” 4. posms. Jelgavnieki šajās sacensībās spēja izcīnīt trīs godalgas – par čempioni sieviešu konkurencē diska mešanā kļuva Dace Šteinerte, bet divas sudraba godalgas 110 metru barjerskriešanā un 400 metru skrējienā izcīnīja Anna Ševčenko.

Sports
IZLOZĒTI KOMANDU PĀRI “LATVIJAS KAUSĀ”

Jelgavnieki spēkiem mērosies ar Rīgas futbolistiem!

Sports
EIROPAS ČEMPIONĀTS BMX RITEŅBRAUKŠANĀ

Jelgavniece Vanesa Buldinska izcīna 3.vietu!

Sports
ĢIMEŅU SACENSĪBAS TŪRISTU LAIVĀS

Ģimeņu sacensību 3.posms notiks otrdien, 18.jūlijā!

Sports

Aizvadītās nedēļas nogalē Francijas pilsētā Bordo notika Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kurā piedalījās arī 11 kluba “Mītavas kumeļi/BJSS” sportisti. Vislabāk veicās Paulai Zavinskai, kura 11 gadus veco meiteņu grupā izcīnīja 2. vietu, bet Vanesa Buldinska jauniešu grupā ieguva 3. vietu.

Sports
Bergs pasaules čempionātā izcīna 4. vietu

Invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba “Cerība” lodes grūdējs paralimpietis Edgars Bergs Londonā notiekošajā pasaules čempionātā vieglatlētikā izcīnījis 4. vietu. Jelgavnieks spēja uzrādīt savu sezonas labāko rezultātu – 14,32 metrus.

Sports
Uz Eiropas Jaunatnes olimpiādi dosies četri jelgavnieki

No 23. līdz 29. jūlijam Ungārijas pilsētā Ģērā notiks 14. Eiropas Jaunatnes olimpiāde, kurā piedalīsies sportisti 15–18 gadu vecumā no 50 Eiropas valstīm. Latvijas komandas sastāvā iekļauti 53 sportisti, kas startēs septiņos sporta veidos. Jelgavu pārstāvēs džudiste Milēna Rinkeviča, kanoisti Aleksejs Ševcovs un Katrīna Smiltniece, kā arī peldētājs Didzis Rudavs.