Sporta svētki “Heijā, pulkā nāc!”

Sekmējot bērnu fizisko spēju un kustību attīstību, kā arī veicinot fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi, Jelgavas Sporta servisa centrs aicina jelgavniekus 10.decembrī uz ikgadējiem sporta svētkiem pirmsskolas vecuma bērniem un viņu ģimenēm “Heijā, heijā, pulkā nāc!”.

Sports
VK “Biolars/ Jelgava” jaunā sezona

Divas Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas regulārās sezonas turnīra spēles Igaunijā aizvadījis Jelgavas vīriešu volejbola klubs “Biolars/Jelgava”. Jelgavas komanda, galvenā trenera Jurija Deveikus vadībā, spēja turnīra tabulā sev ieraktīt trīs punktus, gūstot vienu uzvaru. Jelgavniekiem Baltijas līgas spēle 9.decembrī.

Sports
Optibet hokeja līga/ Latvijas čempionāts hokejā

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā sešu uzvarētu spēļu sērija pārtrūkusi hokeja kluba “Zemgale/LLU” komandai. Jelgavas ledus hallē 2.decembrī mājinieki netika galā ar pieredzējušā hokejista Jāņa Sprukta meistarību un zaudēja hokeja klubam “Kurbads” ar rezultātu 2:5. HK “Zemgale/LLU” nākamā mājas spēle 6.decembrī.

Sports
VK “Jelgava” Baltijas volejbola līgā sievietēm

Veiksmīgu spēli Baltijas volejbola līgā sievietēm 2.decembrī aizvadījusi Jelgavas pilsētas sieviešu volejbola kluba “Jelgava” komanda. Baltijas līgas regulārā čempionāta kārtas spēlē Daugavpilī VK “Jelgava” ar rezultātu 3:1 pārspēja volejbola kluba “miLATss” volejbolistes.

Sports
Latvijas junioru čempionāts peldēšanā

Decembra sākumā Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes peldbaseinā (Raiņa iela 1) pulcēsies junioru vecuma sportisti, lai sacenstos 2017.gada Latvijas junioru čempionātā peldēšanā.

Sports
“Jelgava/BJSS” Latvijas basketbola līgas 3. divīzija

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 3.divīzijas čempionātā sesto zaudējumu piedzīvojusi Jelgavas jauniešu basketbola komanda “Jelgavas/BJSS”, kas ar rezultātu 60:76 viesos zaudēja basketbola klubam “Jaunpils”. Jelgavas jauniešu komandai nākamā spēle 1.decembrī.

Sports

Šī gada Latvijas kausa izcīņas ietvaros 29.novembrī Zemgales Olimpiskajā centra (ZOC) formalitātes jau pirmajā setā nokārtoja volejbola klubs “Jēkabpils lūši”, kas pusfināla sērijas noslēdzošajā spēlē spēlē ar rezultātu 3:1 (14, -20, 25, 18) pārspēja volejbola kluba “Biolars/Jelgava” vienību. Pēc panākuma trijos setos pirmajā spēlē savā laukumā, Jēkabpils volejbolisti nodrošinājuši dalību finālā (uzvarot divu spēļu summā ar 6:1). Jelgavniekiem nākamā Baltijas līgas spēle 2.decembrī!

Sports

Optibet Hokeja līgas (OHL) regulārās sezonas turnīrā sesto uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Jelgavas hokeja kluba “Zemgale/LLU” vienība. Jelgavas komanda 29.novembrī viesos Liepājā prata atspēlēties no 0:2 un spēles papildlaikā pieveikt vienu no turnīra līdervienībām hokeja klubu “Liepāja/Optibet”.

Sports
Basketbola kluba “Jelgava/LLU” jaunā sezona

Latvijas Basketbola līgas 2.divīzijas (LBL2) regulārās sezonas turnīrā uzvaru sēriju turpina galvenā trenera Gata Justoviča vadītā “Jelgava/LLU” basketbola komanda. Jelgavnieki 29.novembrī viesos Rīgā spēles otro ceturtdaļu uzvarēja ar 28 punktu pārsvaru, bet visā spēlē sagrāva basketbola kluba “BJBS Rīga/Rīdzene” vienību ar rezultātu 109:54. Jelgavas komandai nākamā spēle 9.decembrī.

Sports

Optibet Hokeja līgas (OHL) čempionātā svarīgu uzvaru 25.novembrī guva Jelgavas hokeja kluba “Zemgale/LLU” komanda, kas Jelgavas ledus hallē pārspēja vienu no turnīra līderiem hokeja klubu “Mogo”. Jelgavnieki izvirzījās vadībā jau spēles pirmajā trešdaļā ar divu vārtu pārsvaru un spēja to nosargāt līdz pat spēles izskaņai, uzvarot viesus ar rezultātu 3:1 (2:0; 0:0; 1:1). Vārtus mājinieku labā guva Emīls Potāpovs, Kristaps Millers un Lauris Rancevs.

HK “Zemgale/LLU” svarīga uzvara! Nākamā spēle trešdien, 29.novembrī!

Sports

Latvijas Basketbola līgas (LBL) 3.divīzijas čempionātā sesto zaudējumu piedzīvojusi Jelgavas jauniešu basketbola komanda “Jelgavas/BJSS”, kas ar rezultātu 60:76 viesos atzina basketbola kluba “Jaunpils” pārākumu. Izbraukuma spēlē 22.novembrī rezultatīvākais jelgavniekiem bija Adrians Ganuļevičs ar 21 gūto punktu. Jelgavas komandai nākamā spēle 1.decembrī.

Sports

Latvijas kausa izcīņas ietvaros 21. novembrī pirmo no divām pusfināla spēlēm aizvadīja Jelgavas volejbola klubs “Biolars/Jelgava”, kas viesos Jēkabpils sporta namā atzina vietējo “Lūšu” pārākumu. Jelgavas komanda piedzīvoja zaudējumu trīs setu spēlē, desmit punktus viesiem guva diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis un pirmā tempa uzbrucējs Gatis Slavēns, bet deviņus punktus pievienoja Viktors Koržeņevics. Jelgavniekiem nākamā spēle Latvijas kausā 29. novembrī.