21.3 °C, 3.4 m/s, 65.6 %

Sports
Jelgavas peldētājiem Latvijas kausa posmā medaļu birums

13. un 14. oktobrī Jelgavā notika Latvijas kausa peldēšanā 2. posms, kas vienlaikus bija arī Jelgavas atklātais čempionāts. Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi izcīnīja 42 medaļas.

Sports
JFC “Jelgava” iekļūst 3. līgas pusfinālā

Futbola komanda JFC “Jelgava” pārvarējusi “Dali Dali” 3. līgas ceturtdaļfināla barjeru un iekļuvusi pusfinālā. Pusfināla spēles komandai paredzētas 22. un 29. oktobrī.

Sports
Jelgavas junioru čempioni skvošā – Una Ulmane un Ēriks Strods

Jelgavas atklātā čempionāta skvošā junioru grupā titulu izcīnīja jelgavniece Una Ulmane un rīdzinieks Ēriks Strods.

Sports
HK “Zemgale/LBTU” iekļūst Kontinentālā kausa 3. kārtā

No 13. līdz 15. oktobrim Jelgavas ledus hallē norisinājās Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālās kausa izcīņas 2. posma “C” apakšgrupas spēles ar četru komandu, tostarp mājinieku HK “Zemgale/LBTU”, piedalīšanos. Jelgavas komanda uzvarēja savā apakšgrupā un iekļuva Kontinentālā kausa 3. kārtā.

Sports
“Lielupes līdaka” – 85 centimetrus gara

Aizvadītas Jelgavas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes līdaka 2023”, kas pulcēja 27 ekipāžas. Jau vairākus gadus sacensību dalībnieki noķertās zivis fotografē un filmē, bet pēc tam atlaiž atpakaļ upē, tāpēc komandas vērtē pēc loma kopējā garuma. Speciālu balvu saņēma dalībnieks, kurš izvilka lielāko līdaku, un tas šogad bija jelgavnieks Renārs Bumbieris.

Sports
Jelgavas basketbola čempionāts – jaunā formātā

Šodien, 14. oktobrī, sākas Jelgavas pilsētas čempionāts basketbolā vīriešiem, kurā startē astoņas komandas. Šogad čempionāta formātā ir vairākas būtiskas izmaiņas.

Sports
Pirmajā U-11 čempionātā četras medaļas

Aizvadīts pirmais Latvijas čempionāts peldēšanā U-11 vecuma grupā. Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi izcīnīja četras medaļas.

Sports
Sestdien notiks makšķerēšanas sacensības “Lielupes līdaka”

Lai iesaistītu iedzīvotājus tautas sporta aktivitātēs, 14. oktobrī notiks Jelgavas atklātās sacensības makšķerēšanā no laivām “Lielupes līdaka 2023”. Ņemot vērā to, ka Pilssalas ielā Jelgavā notiek būvdarbi un piekļūt slipiem nav iespējams, šogad mainīta sacensību norises vieta – pulcēšanās vieta būs Jelgavas novada Valgundes pagasta Vītoliņos.

Sports
Basketbolistes cīnīsies par fināla četrinieku

Šonedēļ sieviešu basketbola komanda BK “Jelgava-BJSS” sāks dalību Latvijas sieviešu basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā. Komandas mērķis ir iekļūt fināla četriniekā jeb final 4.

Sports
“Apolona” smagatlētiem lielisks starts Dundagā

Jelgavas pauerliftinga kluba “Apolons” pārstāvji lieliski nostartējuši sacensībās Dundagā, kur notika Latvijas un Ziemeļkurzemes kauss klasiskajā spēka trīscīņā un Kurzemes kauss klasiskajā spiešanā guļus. Mūsu pilsētas smagatlēti izcīnīja sešas medaļas.

Sports
Baiba Lulle izcīna Jelgavas čempiones titulu skvošā

Oktobrī notiks Jelgavas čempionāts skvošā, un kā pirmie sacensības aizvadījuši pieaugušie. Titulu sieviešu konkurencē izcīnīja Jelgavas Skvoša kluba vadītāja un skvoša trenere Baiba Lulle.

Sports
Vidusskolu futbolā uzvar tehnikums

Aizvadītas Jelgavas 53. skolēnu spartakiādes futbola sacensības 2004.–2007. gadā dzimušajiem jauniešiem jeb 10.–12. klases audzēkņiem. Uzvarēja Jelgavas tehnikuma komanda.