21.7 °C, 4.7 m/s, 91 %

Sports
FK “JELGAVA” STARTĒ SynotTip VIRSLĪGĀ

Sestdien, 18.augustā, Zemgales Olimpiskajā centrā​ (ZOC) aizvadīta SynotTip Virslīgas 18.kārtas spēle starp vietējo futbola klubu “Jelgava” un viesu komandu “Riga FC”. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Rīgas, kuriem šī bija jau astotā ”sausā” uzvara pēc kārtas. FK “Jelgava” ar četrpadsmit punktiem šobrīd turnīra tabulā ieņem 6.pozīciju.

Sports
LATVIJAS SIEVIEŠU VOLEJBOLA IZLASES SPĒLES

Otro spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas sieviešu volejbola izlase aizvadīja Bosnijā un Hercegovinā, Kakanjā tiekoties ar komandu, kas pirmajā kārtā sagādāja pārsteigumu, pēc diviem zaudētiem setiem pret rumānietēm izbraukumā Krajovā spēja uzvarēt spēli piecos setos. Arī nākamā spēle Latvijas volejbolistēm izbraukumā – 22. augustā Krajovā ar Rumāniju.

Sports
JELGAVAS PILSĒTAS ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ 2018

Čempionāta fināla posms notiks 25.augustā!

Sports
FK “JELGAVA-2” VIRSLĪGAS DUBLIERU ČEMPIONĀTĀ

Svarīgu uzvaru Virslīgas Dublieru čempionāta 12.kārtas spēlē guvusi Jelgavas futbola meistarkluba dublieru komanda “Jelgava-2”. Jelgavnieki 30.jūlijā Ventspilī aizvadīja spraigu spēli ar vietējo FK “Ventspils-2”, spēles 61.minūtē uzvaras vārtus viesiem guva Germans Savaļjevs. Pēc divpadsmit čempionāta spēlēm FK “Jelgava-2” turnīra kpvērtējuma tabulā ar 17 punktiem pakāpusies uz 5.vietu.

Sports
“PIENA, MAIZES UN MEDUS SVĒTKU 3×3 BASKETBOLA TURNĪRS”

Sestdien, 25.augustā Jelgavā atkal varēs sajust svētku garšu, kad pilsēta astoņpadsmito reizi vienkopus pulcēs “Vispārējo Latvijas piena, maizes un medus svētku” dalībniekus un piedāvās plašu svētku programmu. Paralēli gardēžu izpriecām, jelgavnieki un viesi aicināti piedalīties dažādās sporta aktivitātēs, piemēram “Piena, maizes un medus svētku 3×3 basketbola turnīrā”. Šīs vasaras pēdējais Jelgavas pilsētas ielu baksetbola turnīrs notiks sestdien, pulksten 11.00 Krišjāņa Barona ielā (pie Jelgavas kultūras nama).

Sports

Dublieriem svarīga uzvara! Nākamā spēle 14.augustā!

Sports

Svētdien, 29.jūlijā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 16.kārtas centrālā spēle, kurā tikās vietējais futbola klubs “Jelgava” un viesu FK “Ventspils”. Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Ventspils, kuriem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas.