18.4 °C, 2.3 m/s, 92.8 %

Sports
Jelgava paceļ 134 770 kilogramus

Piena, maizes un medus svētku ietvaros Jelgavā aizvadītas sacensības “Latvijas spēcīgākā pilsēta“– trīs stundu gaitā 33 dalībnieki kopumā pacēla 134 770 kilogramus. Šis bija sacensību 12. posms, pēc kura Jelgava kopvērtējumā pagaidām ieņem 7. vietu, taču mūsu pilsēta šobrīd ir līdere kategorijā “Latvijas jauniešu spēcīgākā pilsēta.

Sports
Aizvadīts “Piena, Maizes un Medus svētku” 3×3 basketbola turnīrs

Šodien, 31.augustā, notika “Piena, Maizes un Medus svētku 3×3 basketbola turnīrs”, kurā dalību pieteica 13 puišu un 4 meiteņu komandas.

Sports
Starptautiskā krosmintona turnīrā jelgavniekam Matīsam Gravam 3.vieta

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 23. – 24. augustam, Rīgā, Tenisa klubā “Enri” pirmo reizi norisinājās Starptautiskais 1000 reitinga punktu krosmintona turnīrs – “ICO Crossminton Latvian Open 2019 powered by Speedminton®“, kur dalību ņēma vairāk nekā 90 dalībnieki no 10 dažādām pasaules valstīm, tostarp vairāki jelgavnieki.

Sports
Airētāji aizvadījuši pasaules čempionātu Ungārijā

Ungārijas pilsētā Segedā aizvadīts pasaules čempionāts pieaugušajiem smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā piedalījās arī četri Jelgavas airētāji. Pasaules čempionāts pieaugušajiem notika no 21. līdz 25. augustam, un visaugstākais jelgavnieku sasniegums ir 12. vieta smaiļošanā divniekos, kuru izcīnīja M.Veispals pārī ar jūrmalnieku.

Sports
Jelgavas BMX sportisti no Smiltenes pārved desmit medaļas

Smiltenē “Silvas ziķeru” trasē nedēļas nogalē aizvadīts “SMScredit.lv” BMX čempionāta 6. posms, kurā piedalījās arī Jelgavas BMX kluba “Mītavas kumeļi” braucēji. Pirmspēdējā Latvijas čempionāta posmā jelgavnieki izcīnīja desmit medaļas. Čempiona titulu izcīnīja Markuss Soļims B11 grupā, Oskars Mežraups krūzeru 12-16 grupā un Alvis Lānso krūzeru 30+ grupā.

Sports
Andris Grīnfelds izcīna Latvijas čempiona titulu enduro

Nedēļas nogalē Ropažu novada sporta kompleksā “333” notika Latvijas čempionāta enduro 6., noslēdzošais, posms, kurā startēja arī jelgavnieks Andris Grīnfelds. Viņš šajā posmā E2 klasē izcīnīja 1. vietu, uzvarot arī šo sacensību absolūtajā vērtējumā, turklāt A.Grīnfelds šosezon ir izcīnījis Latvijas čempiona titulu enduro.

Sports
Budapeštā uzstāda jaunu personīgo rekordu

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēknis Didzis Rudavs šodien Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notiekošajā FINA pasaules junioru čempionātā peldēšanā 50 metru baseinā aizvadīja otro startu. Viņš 50 metru brīvā stila sacensībās izcīnīja 58. vietu 110 dalībnieku konkurencē, uzstādot jaunu personīgo rekordu.

Pilsēta Sports
1. septembrī Lielupē notiks ātrumlaivu sacensības

Lielupē pie promenādes 1. septembrī norisināsies Latvijas atklātā čempionāta
7. posms ūdens motosportā. Sacensību sākums – pulksten 12. Sacensības notiks posmā no Lielupes tilta līdz promenādes pludmalei, un to laikā būs ierobežota ūdens transporta kustība Lielupē, kā arī nevarēs peldēties Pasta salas pludmalē.

Sociālais atbalsts Sports
Pieteikšanās bezmaksas vingrošanai un baseina apmeklējumam

No 22. augusta pulksten 9 sāksies pieteikšanās bezmaksas vingrošanas nodarbībām fizioterapeita vadībā, kurās aicināti piedalīties bērni un jaunieši vecumā no septiņiem gadiem, iedzīvotāji vecumā no 54 gadiem un grūtnieces. Bet 28. augustā no pulksten 17 līdz 18 jelgavnieki vecumā no 54 gadiem un personas ar invaliditāti varēs saņemt bezmaksas peldēšanas abonementus.

Sports
Jelgavnieks pirmajā startā pasaules čempionātā uzrāda sezonas labāko laiku

Šodien, 20. augustā, Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā sākās FINA pasaules junioru čempionāts peldēšanā 50 metru baseinā. Pirmo startu šodien aizvadīja arī Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēknis Didzis Rudavs. Viņš 100 metru brasa peldējumā uzrādīja šīs sezonas labāko laiku un 79 peldētāju konkurencē ierindojās 41. vietā.

Sports
Jelgavnieks Latvijas čempionāta enduro piektajā posmā paliek otrais

Jelgavas mototriālists Andris Grīnfelds nedēļas nogalē startēja Latvijas čempionāta enduro piektajā posmā, kas notika Vidrižos. Pirmo reizi braucot šajā trasē, jelgavnieks savā “E2” klasē izcīnīja 2. vietu, bet Latvijas čempionāta kopvērtējumā joprojām saglabā līdera pozīciju.

Sports
Airētāji no Latvijas čempionāta pārved septiņas medaļas

Nedēļas nogalē Jūrmalā aizvadīts Latvijas čempionāts akadēmiskajā airēšanā pieaugušajiem. Latvijas čempiona titulu vieniniekos izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēknis Jānis Timbors, kurš kopā ar Specializētās airēšanas sporta skolas airētāju Ģirtu Sokolovu izcīnīja arī čempiona titulu pārairu divniekos.