16.2 °C, 4 m/s, 84.9 %

Sports
Džudistiem Igaunijā astoņas medaļas

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti valsts svētkus pavadīja Igaunijas pilsētā Tartu, kur piedalījās sacensībās “Kaimu Kēraka memoriāls” un izcīnīja astoņas medaļas.

Sports
Peldētājiem Latvijas kausa 3. posma kopvērtējumā divas otrās vietas

Brīvdienās Ķīpsalas 50 metru peldbaseinā Rīgā aizvadīts Latvijas kausa 3. posms peldēšanā. Peldētāju kopvērtējums tika noteikts, summējot rezultātus divās distancēs. Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi gan jauniešu, gan junioru grupā kopvērtējumā ierindojās 2. vietā.

Sports
VK “Jelgava” vīri Latvijas kausa ceturtdaļfinālā tiksies ar Latvijas čempioniem

VK “Jelgava” vīriešu komanda, divu spēļu summā pārspējot VK “Kuldīga/KNSS”, iekļuvusi 2023. gada “Cewood” Latvijas kausa izcīņas volejbolā ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Latvijas čempioniem “Ezerzeme/DU”. Pirmā spēle notiks šovakar Jelgavā.

Sports
Cīkstoņiem “Daugavpils kausā” zelts un sudrabs

Jelgavas cīņas kluba “Milons” pārstāvji izcīnīja zelta un sudraba medaļu brīvās cīņas sacensībās “Daugavpils kauss 2023”.

Sports
Jelgavniekiem Latvijas tekvondo čempionātā deviņas medaļas

Nedēļas nogalē Ventspilī norisinājās Latvijas atklātais čempionāts tekvondo. Jelgavas kluba “Olimpiks” pārstāvji  izcīnīja deviņas medaļas, un klubam komandu kopvērtējumā 1. vieta.

Pilsēta Sports
Stadiona pārbūves laikā atrok hercoga zirgu staļļa pamatus

Sākušies Jelgavas Centra pamatskolas stadiona pārbūves darbi. To laikā uzietas dažādas vēstures liecības, tostarp atrakti hercogu lielā zirgu staļļa pamati.

Sports
HK “Zemgale/LBTU” neiekļūst Kontinentālā kausa finālā

HK “Zemgale/LBTU” Francijā aizvadīja Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Kontinentālās kausa izcīņas 3. kārtu. Izcīnot vienu uzvaru trīs spēlēs, Jelgavas hokeja komandai neizdevās iekļūt turnīra finālā.

Sports
Jelgavā notiks UEFA telpu futbola Čempionu līgas Elites kārtas turnīrs

Novembra beigās un decembra sākumā Latvijas čempioni “Riga FC” aizvadīs UEFA telpu futbola Čempionu līgas Elites kārtas turnīru, uzņemot pretiniekus no Spānijas, Francijas un Itālijas.

Sports
Latvijai dzimšanas dienā dāvina 868 kilometrus

Sagaidot Latvijas dzimšanas dienu, 17. novembra vakarā stadionā pie Jelgavas sporta halles notika skrējiens “Skrienam Latvijai!”, kura mērķis bija sakrāt 105 kilometrus – tik, cik Latvijai gadu. Plānoto izdevās pārsniegt astoņas reizes.

Sports
Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā – skrējiens

Turpinot pērn iesākto, arī šogad 17. novembrī notiks skrējiens, sagaidot Latvijas dzimšanas dienu.

Sports
Jelgavnieki ar īpašām vajadzībām labi nostartē galda tenisa čempionātā

Liepājā aizvadīts Latvijas 2023. gada atklātais čempionāts galda tenisā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Divi galda tenisa kluba “Jelgava” pārstāvji izcīnīja zelta medaļu.

Sports
Noskaidroti labākie basketbolisti 6.–7. klašu grupā

Aizvadītas Jelgavas pilsētas 53. skolēnu spartakiādes sacensības basketbolā 2010.–2011. gadā dzimušajiem skolēniem jeb 6.–7. klasēm.