Hokeja komandu “Zemgale/LLU” vadīs Artis Ābols

HK “Zemgale/LLU” šodien parakstījis līgumu ar Arti Ābolu, kurš turpmāk būs komandas galvenais treneris. Līgums noslēgts uz vienu sezonu ar iespēju to pagarināt.

Sports
Skvoša reitinga turnīrā dominē jelgavnieces

Latvijas Skvoša federācijas reitinga turnīrā “Fitland Open”, kas 8. augustā notika Jelgavā, dāmām nepārspēta palika jelgavniece Baiba Lulle, vīriešiem – rīdzinieks Artūrs Zaicevs.

Sports
Juniori saairē četras medaļas

7. un 8. augustā Jūrmalā norisinājās Latvijas čempionāts airēšanā junioriem “B” (sportistiem, kas dzimuši 2004. gadā, un jaunākiem). Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolu čempionātā pārstāvēja 14 airētāji, kuri izcīnīja četras medaļas.

Sports
Zemgales Olimpiskā centra stadionam piešķirs Jāņa Lūša vārdu

22. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra stadionā, jau astoto reizi norisināsies leģendārā sportista olimpiskā čempiona Jāņa Lūša kausa izcīņa šķēpmešanā. Šogad pasākums būs īpašs ar to, ka Zemgales Olimpiskā centra stadionam tiks piešķirts Jāņa Lūša vārds.

Sports
Jelgavai septiņi Latvijas čempioni

No 7. līdz 9. augustam Limbažos notika Latvijas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā pieaugušajiem. Čempiona titulu izcīnīja septiņi Jelgavas sportisti: Roberts Lagzdiņš un Matīss Ozols kļuva par pieckārtējiem čempioniem, Nils Mediņš, Vitālijs Upenieks un Jurijs Ševcovs kļuva par četrkārtējiem čempioniem, Jūlija Gutova un Lāsma Liepa kļuva par divkārtējām čempionēm.

Sports
Pārraksta Igaunijas 3×3 basketbola vēsturi

“Kā turnīru iesāka, tā arī noslēdza,” tā varētu raksturot jelgavnieka Edgara Krūmiņa pārstāvētās 3×3 basketbola komandas “Rīga” dalību Igaunijas 3×3 basketbola turnīra superfinālā.

Sports
Ģimeņu airēšanas piektā posma rezultāti

4. augustā aizvadīts smaiļošanas un kanoe airēšanas kluba “KC” un Jelgavas  pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” rīkoto ģimeņu airēšanas sacensību tūristu kanoe laivās piektais posms. Interesenti nākamajā posmā tiks gaidīti jau rīt, 11. augustā.

Sports
Pludmales volejbolā uzvar potenciālie “Biolars/Jelgava” spēlētāji

8. augustā Pasta salā aizvadīts otrais šī gada Jelgavas pilsētas atklātais pludmales volejbola turnīrs, kas pulcēja 16 komandas.

Sports
Jelgavnieki Latvijas čempionātā izcīna trīs medaļas

Noslēdzies Latvijas čempionāts vieglatlētikā pieaugušajiem un U-23 grupai, kas 8. un 9. augustā notika Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. Tas bija nozīmīgs notikums ne tikai tāpēc, ka tika noskaidroti valsts čempioni, bet arī tāpēc, ka Jelgavā pieaugušo čempionāts vieglatlētikā norisinājās pirmo reizi. Jelgavas sportisti čempionātu noslēdza ar trīs medaļām.

Sports
Latvijas vieglatlētikas čempionāta pirmā diena noslēgusies

8. un 9. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisinās 99. Latvijas vieglatlētikas čempionāts pieaugušajiem un U-23 grupai. Sacensību pirmā diena noslēgusies. Jelgavnieku bilance ir zelts, sudrabs, bronza, divi fināli un sezonas labākais rezultāts.

Sports
Jelgavā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā

8. un 9. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, notiks 99. Latvijas vieglatlētikas čempionāts pieaugušajiem, kas vienlaicīgi būs arī Latvijas U-23 grupas čempionāts. Latvijas vieglatlētikas čempionāts pieaugušajiem mūsu pilsētā notiks pirmo reizi.

Sports
Jelgavas BMX sacensībās – dalībnieku rekords

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgava bija BMX braucēju meka – 1. augustā pie mums Zemgales Olimpiskā centra trasē norisinājās SMSCredit.lv čempionāta 3. posms, savukārt 2. augustā tika noskaidroti Jelgavas čempioni BMX.