Jelgavā šogad vēl pirms oficiālā Spodrības mēneša, kuru izsludinās aprīlī, ir sākušies pavasara sakopšanas darbi. Pilsētu tīra un greiderē, bet cilvēki arvien aktīvāk bauda pavasari. Savukārt valsts mērogā viens no spilgtākajiem notikumiem, par kuru ziņoja teju visi mediji, bija ierosinājums uz Saeimas jumta izvietot bišu stropu. Ar šo ziņu spēja konkurēt vien «Rail Baltica» projekta sabiedriskā apspriešana. Bet viskarstākā tvitertelpas aktualitāte šonedēļ bija Kreivjas prezidenta Vladimira Putina pazušana no TV ekrāniem un publiskiem pasākumiem. Par visu plašāk tviterapskatā.
www.jelgavasvestnesis.lv
Edgars Āboliņš @SikulisEibrims
Re opelitis kurs gandrīz man uzbrauca, jo nedzirdēju viņu.
lze Bērziņa @shokodoo
Eju uz auditoriju, bet priekšā stāv puiši ar ziediem – tas ir tik jauki. Paldies Jums! ^^
Jānis Jansons @Forelljjanka
Ja kādu sievieti nosauc par zosi,uztveriet to par komplimentu!Gudri ,skaisti un uzmanīgi putni.Manu guļslēpni bildēšanai atšifrēja tā tikai!
Rita Vectirāne @RVectirane
Iepazīstoties ar Uzturlīdzekļu garantijas fonda datiem, jādomā, kā uzņēmējpratībai, finanšu pratībai pieplusot atbildības pratību!
Ivars Veiliņš @IvarsVeilins
Mans 8.Marts
Lota @lotucis
Labrīt 🙂 Diena būs ļoti interesanta… Šodieniņā braukšu uz kojām… un nedēļu mēģināšu padzīvot kā cilvēks 😀
ģirts pauls pommers @GPommers
Geja nokrāsu filmā vīlos, kaut kāda mazbudžeta erotikas+Twilight un Pilčeres romānu atrauga. Lasīšu grāmatu.
Mildas Laiks @MildasLaiks
Jelgava attiecībā pret Rīgu
antikleopatra @antikleopatra
Žēl Martiņas! Iedodiet viņai kādu superīgāku partneri Sokolova vietā. Viņa to pelnījusi! Nelūdzu,bet pieprasu!