Šonakt īsi pirms pulksten 2 naktī Jelgavas Pašvaldības policija saņēma kārtējo sūdzību par to, ka nakts klubā «Post Club» atskaņo skaļu mūziku. Šoreiz beidzot vienam no kluba īpašniekiem piemērots arī sods – 20 lati.
Ilze Knusle-Jankevica
Pašvaldības policijas priekšnieka palīdze sabiedrisko attiecību un juridiskajos jautājumos Sandra Reksce portālam www.jelgavasvestnesis.lv paskaidroja, ka policija, konstatējot šādu pārkāpumu, ir tiesīga pārkāpējam piedāvāt izvēli – uzlikt naudas sodu turpat uz vietas vai sastādīt administratīvo pārkāpumu protokolu, ko izskata Jelgavas domes Administratīvā komisija. Šoreiz kluba īpašnieks izvēlējies samaksāt sodu. S.Reksce piebilst, ka administratīvais pārkāpums tik un tā tiek reģistrēts datu bāzē. Par līdzīgiem (Jelgavas pašvaldības saistošo noteikumu nr. 24 «Jelgavas pilsētas sabiedriskās kārtības noteikumi» 1.7. panta neievērošana) pārkāpumiem šai personai jau sastādīti divi administratīvo pārkāpumu protokoli.
Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka kopumā Pašvaldības policija saņēmusi ap desmit sūdzību par to, ka skaļā mūzika, kas nāk no izklaides vietas «Post Club», traucē pilsētas iedzīvotājiem naktsmieru. Uzņēmuma īpašnieki joprojām nav novērsuši nepilnības, kā solījuši gan policijai, gan mums iepriekš norādījuši. Acīmredzot, iegādātais skaņas ierobežotājs – ierīce, kas tiek pieslēgta pastiprinātājam un neļauj pārsniegt pieļaujamo skaļumu, automātiski to regulējot – savas funkcijas neveic, bet logu nomaiņa atlikta uz nenoteiktu laiku.