Lai klientiem nodrošinātu pārskatāmāku un ērtāku informācijas meklēšanu, SIA “Zemgales EKO” izstrādājusi jaunu mājaslapu. Uzsverot zaļās domāšanas un atkritumu šķirošanas nozīmi, modernizēts arī kapitālsabiedrības logo.
Jaunā mājaslapa no iepriekšējās atšķiras ar mūsdienīgāku dizainu, mājaslapas apmeklētājiem vieglāk saprotamu informācijas izkārtojumu pa tematiskām sadaļām, kā arī pieejamības rīku daudzveidību. Proti, pārlūkprogrammas ļauj tuvināt un tālināt tīmekļvietnes saturu, mainīt teksta lielumu, tāpat ir iestrādāta kontrastu maiņas iespēja, kas lietotājiem ļauj iegūt lielāku teksta kontrastu, mainot satura krāsas. Tāpat ir iespēja iegūt informāciju, mainot arī mājaslapas fonu uz melnbaltu. Visas šīs funkcijas ir iestrādātas, lai nodrošinātu viegli uztveramu informāciju, tostarp cilvēkiem ar redzes traucējumiem. Mājaslapas dizains ir piemērots arī mobilajām ierīcēm, tāpēc tas pielāgojas konkrētā datora vai telefona ekrāna izmēram.
Vietnes zemgaleseko.lv sākumlapas augšpusē attēlota galvenā izvēle ar piecām sadaļām: “Par mums”, “Aktuāli”, “Pakalpojumi”, “Informācija” un “Kontakti”. Sadaļā “Pakalpojumi” vienuviet pieejama detalizēta informācija gan par šķiroto atkritumu apsaimniekošanas laukumiem, gan par sabiedrisko, stacionāro tualešu apsaimniekošanu, gan par klaiņojošu, bezsaimnieka dzīvnieku (izņemot savvaļas) lokalizāciju, izķeršanu, gan arī par citiem sniegtajiem pakalpojumiem un to izcenojumiem.
“Esam gandarīti par mājaslapas jauno veidolu un funkcionalitāti un esam droši, ka to novērtēs arī mūsu klienti. Līdz šim saņēmām iedzīvotāju ieteikumus par mājaslapas modernizēšanu, jo nereti informācijas iegūšanai daudzi mūsu klienti deva priekšroku saziņai telefoniski. Šobrīd jauna, moderna un viegli lietojama vietne nodrošinās iespēju tiešsaistē jebkurā laikā patstāvīgi vairāk uzzināt par pakalpojumiem,” norāda “Zemgales EKO” ražošanas direktore Kristīne Stukina.
Jāpiebilst, ka līdz ar jaunu mājaslapu modernizēts arī kapitālsabiedrības logo. Jaunā vizuālā identitāte veidota zaļās nokrāsās, uzsverot zaļo domāšanu, savukārt atkritumu pārstrādes simbolika atklāj arī kapitālsabiedrības pamatdarbību – dalīto atkritumu vākšana, lai pārstrādes rezultātā varētu tikt ražoti jauni produkti.