17.1 °C, 1.9 m/s, 97.6 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” sagrauj Daugavpili
„Zemgale/LLU” sagrauj Daugavpili
16/02/2014

15. februārī Jelgavas ledus hallē 17. uzvaru Latvijas hokeja Virslīgas čempionāta regulārās sezonas turnīrā izcīnīja „Zemgale/LLU” hokejisti. Pēc ļoti neizteiksmīgas un vājas spēles pirmajā trešdaļā jelgavnieki atlikušo spēles laiku uzvarēja ar 12:0, galarezultātā sagraujot savus pretiniekus no Daugavpils ar 15:2. Pa trīs vārtu guvumiem šajā spēlē Mikam Komulam un Edgaram Kamoliņam. Nākamā spēle – 22. februārī viesos Ogrē.

Strauji beigām tuvojas regulārā sezona, un tās noslēgumā „Zemgale/LLU” komandas galvenais uzdevums ir nosargāt otro vietu, kas uzreiz garantētu vietu starp četrām labākajām komandām un nebūtu jāspēlē ceturtdaļfinālā, kur pēdējos gados tieši arī noslēdzies čempionāts. Skaidrs, ka šogad komanda ir gatava kāpt pakāpienu augstāk un nopietni cīnīties par medaļām. To jelgavnieki apliecina arī laukumā ar parādīto sniegumu un veiksmīgajiem rezultātiem.

Sestdien Jelgavas ledus hallē komandu gaidīja sestā spēkošanās šajā sezonā ar Daugavpils pilsētas komandu, kas ir izteikta čempionāta pastarīte. Piecas reizes šajā sezonā jelgavnieki sagrāvuši Latgales komandu, un nebija nekādu iemeslu, lai tas nenotiktu arī sestajā reizē.
Noslēgumā pretinieku komanda sagrauta ar 15:2. Šajā sezonā jelgavnieki vairāk par 11 ripām nebija spējuši iemest.

Šajā spēlē ar trīs precīziem metieniem un rezultatīvu piespēli izcēlās Miks Komuls, trīs vārtu guvumi arī aizsargam Edgaram Kamoliņam, divi vārti un trīs rezultatīvas piespēles Reinim Demiteram, bet trīs rezultativitātes punkti (2+1) Mārim Miezim.

Pēc nedēļas Ogrē pret čempionāta līdervienību jelgavniekiem spēle sāksies pulksten 15. Pašlaik „Zemgale/LLU” ir 55 punkti, kas ir par septiņiem vairāk nekā trešajā vietā esošajai «Rīga/Prizma», tiesa, rīdzinieki ir aizvadījuši par divām spēlēm mazāk, tādējādi otrā vieta regulārās sezonas noslēgumā vēl nav garantēta.