12.2 °C, 2.5 m/s, 63.6 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” piekāpjas čempionei
„Zemgale/LLU” piekāpjas čempionei
10/09/2015

Trešdien Jelgavas ledus hallē hokeja klubs „Zemgale/LLU” aizvadīja otro spēli Latvijas hokeja Virslīgas čempionātā, tiekoties ar pagājušās sezonas čempioni HK „Mogo”, kas izšķirošajās 20 minūtēs sagādāja mājiniekiem zaudējumu ar 0:3.

Čempionāta atklāšanas spēlē Aigara Ciprusa vadībā jelgavnieki guva septiņus vārtus un ar 6:2 pieveica „HASC/HK Tukums” komandu.

16. septembrī uz Jelgavu brauks Liepājas hokejisti, kuri pērn „Zemgale/LLU” pieveica cīņā par bronzu. Spēles sākums pulksten 19.30.