8.6 °C, 0.6 m/s, 89.8 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” paliek 4. vietā
„Zemgale/LLU” paliek 4. vietā
04/04/2015

Jelgavas ledus hallē piektdien „Zemgale/LLU” un „Liepāja” aizvadīja vēl vienu saspringtu Latvijas hokeja Virslīgas bronzas sērijas spēli. Jelgavniekiem padevās vairākas labas izspēles, skaisti vārti, bet trešajā periodā liepājnieki tomēr prata gūt divus bezatbildes vārtus un svinēt uzvaru ar 4:3. Lai gan jelgavnieki zaudēja, pēc spēles ar skaļiem aplausiem skatītāji novērtēja viņu cīņassparu.

Pēc divām sērijas spēlēm Liepājā, kad jelgavnieki zaudēja attiecīgi ar 1:6 un 3:7, šķita, ka bronzas liktenis varētu tikt izšķirts sērijas trešajā spēlē, tomēr “Zemgale/LLU” svinēja uzvaru ar 6:5. Ceturtais mačs startēja jau pēc 17 stundām.

Pēc zaudējuma treneris Jevgēņijs Linkevičs komentēja, ka ir liels sarūgtinājums šādi beigt, bet kopumā sezona jāvērtē ar pozitīvu zīmi.