8.7 °C, 1.1 m/s, 89.7 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” izcīna vietu pusfinālā
„Zemgale/LLU” izcīna vietu pusfinālā
18/03/2015

Volvo ledus hallē Rīgā 17.martā noslēdzās izcilā sērija Latvijas hokeja Virslīgas ceturtdaļfinālā starp HK „Zemgale/LLU” un „Rīga/Prizma” komandām. Izšķirošajā sērijas spēlē netrūka emociju un agresivitātes, bet arī šoreiz mačs bija līdzīgs un saspringts. Divi teicami pretuzbrukumi trešajā periodā jelgavniekiem garantēja 3:1 uzvaru spēlē un vietu čempionāta pusfinālā, kur pretī stāsies „Mogo” komanda.

Ceturtdaļfināla dueli starp Jelgavas un Rīgas komandām noteikti var saukt par vienu no pēdējo gadu saspringtākajiem Latvijas hokeja Virslīgā – kopumā izspēlēti trīs papildlaiki, viena pēcspēles metienu sērija, abām komandām divas uzvaras savā laukumā, bet nevienā no spēlēm rezultāta starpība nebija lielāka par vieniem vārtiem.

Komandas galvenais treneris Jevgēņijs Linkevičs pēc spēles atzina, ka šī uzvara ir visas sezonas darbs.

Pusfināla sērijas pirmā spēle pret „Mogo” komandu piektdien, 20.martā, Inbox.lv ledus hallē pulksten 19.