13.3 °C, 2.3 m/s, 44.7 %

Sākumlapa Jaunumi„Zemgale/LLU” gadu iesāk ar zaudējumu
„Zemgale/LLU” gadu iesāk ar zaudējumu
07/01/2015

6.janvārī 2015. gada Latvijas hokeja Virslīgas sezonu atklāja „Zemgale/LLU”. Inbox.lv ledus hallē Piņķos Jevgēņija Linkeviča trenētā komanda jau pirmajā periodā nonāca iedzinējos ar 0:3 pret „Mogo”, bet noslēgumā zaudēja ar četru vārtu starpību – 3:7. Pa vārtiem Artūram Āboliņam, Jurim Ziemiņam un Jānim Bullītim.

Pēdējo spēli jelgavnieki bija aizvadījuši 2014. gada 20. decembrī Jelgavā pret Liepājas hokejistiem. Toreiz ļoti aktīvā un emocionālā spēlē mājinieki izcīnīja principiālu uzvaru, kas deva pozitīvas emocijas un pārliecību par saviem spēkiem. Diemžēl turpināt tuvākajā laikā nebija iespējams, sekoja vairāk nekā divu nedēļu garš pārtraukums līdz spēlei pret pieredzes bagāto „Mogo”. Ar šo komandu jelgavnieki līdz šim bija spēlējuši trīs reizes – uzvara ar rezultātu 5:1, bet turpinājumā visai bezcerīgi zaudējumi ar 3:1 un 6:0.

10. janvārī pulksten 15.45 Majoros „Zemgale/LLU” spēlēs pret „Jūrmala HASC” vienību.