Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ VOLEJBOLĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ VOLEJBOLĀ
21/04/2017

Jelgavnieki sekmīgi sāk cīņu par bronzu! Atbildes spēle 22.aprīlī!

Noslēgumam tuvojas klasiskā volejbola sezona, par to liciena arī 19.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notikusī Latvijas čempionāta bronzas sērijas pirmā spēlē starp vīriešu volejbola klubiem “Biolars/Jelgava” un “Jēkabpils lūši”. Saspringtā piecu setu spēlē jelgavniekiem izdevās ar 15:10 pārspēt viesus un pietuvoties godalgām. Mājiniekiem Kaspars Pauls Levinskis bija rezultatīvākais ar 26 punktiem, bet Viktors Koržeņevics pievienoja 21 punktu.

Otro spēli VK “Biolars/Jelgava” un VK “Jēkabpils lūši” aizvadīs sestdien, 22.aprīlī Jēkabpilī. Komandas savā starpā tiksies pulksten 18.00. Medaļas iegūs komanda, kas uzvarēs divās spēlēs.

VK “Biolars/Jelgava” aizvada neapšaubāmi sliktāko sezonu pēdējo gadu laikā – Latvijas kausa izcīņā zaudēts pusfinālā, Baltijas volejbola līgā palikts ārpus astotniekā, tādējādi nepiedaloties izslēgšanas turnīrā, bet Latvijas čempionātā nav izdevies iekļūt finālā. Jau ar grūtībām komanda pārvarēja ceturtdaļfināla barjeru Daugavpils Universitātes izskatā, savukārt pusfinālā četrās spēlēs (1-3) zaudēts “RTU/Robežsardzei”, lai gan pirmajā spēlē viesos izdevās uzvarēt.

Bronzas sērijā bija jāspēlē pret Latvijas kausa ieguvēju “Jēkabpils lūšiem”, tieši pret kuru zaudēts kausa pusfinālā. Jāpiemin, ka šajā spēlē “Biolars/Jelgava” beidzot atgriezās Zemgales Olimpiskajā centrā, pirms tam ilgāku laiku mājas spēles aizvadot Mārupes sporta centrā. Mača pirmajā setā jēkabpilieši bija labāki gan uzbrukumā, gan blokā, kā rezultātā kontrolēja spēli un uzvarēja pirmo setu ar 25:20.

Otrajā setā pēkšņi dramatiski slikti spēlēja Jēkabpils komanda, tāpēc izdevās uzvarēt ar graujošu 25:15. Stabilitātes Jelgavas komanda sniegumā šajā sezonā nav bijis un diemžēl to nav izdevies atrast arī līdz sezonas beigām, jo trešais sets jau atkal bija pilnībā citādāks, un viesi uzvarēja ar 25:22. Šūpoles turpinājās, un jelgavnieki turpinājumā itin pārliecinoši panāca izšķirošo piekto setu (25:21), kurā pārsvaru ieguva jau pēc pirmajām izspēlēm, noslēgumā uzvarot ar 15:10.

Informācija: K.Upenieks