Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” JAUNĀ SEZONA
VK “BIOLARS/JELGAVA” JAUNĀ SEZONA
10/01/2018

Jelgavniekiem Baltijas līgas spēle 20.janvārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas regulārās sezonas turnīrā zaudējumu piedzīvojusi volejbola kluba “Biolars/Jelgava” komanda, kas spēlē viesos nespēja uzvarēt nevienā no trim setiem un ar rezultātu 0:3 atzina volejbola kluba “Jēkabpils lūši” pārākumu. Tikai 70 minūšu garajā spēlē VK “Biolars/Jelgava” sastāvā rezultatīvākais ar 13 punktiem bija diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis, pa sešiem punktiem Viktoram Koržeņevicam un Kārlim Volodinam.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” paredzēts aizvadīt 20.janvārī Jelgavā. Jelgavnieki mājas spēlē uzņems “OC Limbaži/MSĢ” komandu. Spēles sākums pulksten 16.00.

Pret Jēkabpils volejbolistiem Jurija Deveikus un Gunta Atara trenētā komanda šosezon bija spēlējusi trīs reizes, spējot izcīnīt vienu panākumu, kad jēkabpilieši tika apspēlēti sezonas ievadā savā laukumā. Pēc tam komandas tikās Latvijas kausa izcīņas pusfināla ietvaros, un “Jēkabpils lūši” uzvarēja gan savā laukumā, gan viesos.

11.decembra spēles pirmajā setā mājinieki ieguva lielu enerģiju un pārliecību, kā rezultātā bija labāki visās spēles komponentēs, un “Biolars/Jelgava” nebija nekādu variantu – 18:25. Jēkabpils vienība turpināja spēlēt stabili labā līmenī, kamēr jelgavniekiem bija pagalam vājš uzbrukumu realizācijas procents, kas arī par iemeslu sagrāvei (15:25). Trešo setu mājinieki aizvadīja vājāk, taču ar labu bloku un viesu kļūdām servēs vienalga to spēja uzvarēt (22:25).

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

LATVIJAS KAUSS 2017 rezultāti

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks