24.7 °C, 4.7 m/s, 49.2 %

Sākumlapa JaunumiSportsVK “Biolars/ Jelgava” jaunā sezona
VK “Biolars/ Jelgava” jaunā sezona
27/11/2017

Latvijas kausa izcīņas ietvaros 21. novembrī pirmo no divām pusfināla spēlēm aizvadīja Jelgavas volejbola klubs “Biolars/Jelgava”, kas viesos Jēkabpils sporta namā atzina vietējo “Lūšu” pārākumu. Jelgavas komanda piedzīvoja zaudējumu trīs setu spēlē, desmit punktus viesiem guva diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis un pirmā tempa uzbrucējs Gatis Slavēns, bet deviņus punktus pievienoja Viktors Koržeņevics. Jelgavniekiem nākamā spēle Latvijas kausā 29. novembrī.

“Latvijas kauss 2017” izcīņas pusfināla atbildes spēli abas komandas aizvadīs 29.novembrī pulksten 20.00 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

Savukārt nākamo “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs 2.decembrī izbraukumā Igaunijā, kad tiksies ar vietējo “TTU” komandu.

Iepriekšējās spēles

VK “Biolars/Jelgava” uz Jēkabpili devās labā noskaņojumā, jo pēdējās divās Baltijas volejbola līgas regulārās sezonas spēlēs bija izcīnītas uzvaras. Latvijas kausa izcīņu Jurija Deveikus un Gunta Atara trenētā komanda uzsāka ar ceturtdaļfināla barjeru, izcīnot paredzamu uzvaru pret Dundagas komandu.

Pēc itin tāla ceļa jelgavnieki spēles pirmajā setā piecus punktus guva ar servi, uzbrukumu realizācijas procents abām komandām bija līdzīgs, bet mājinieki sešus punktus guva ar bloku, kamēr jelgavniekiem tāds tikai viens punkts. Tādējādi Jēkabpils volejbolisti pirmo setu uzvarēja saspringtā galotnē ar 25:23.

Spēles otrajā setā Jelgavas komandai laukumā sanāca maz, Jēkabpils bija labāka praktiski visās spēles komponentēs, kā rezultātā viesi piedzīvoja sagrāvi ar 13:25. Arī trešajā setā mājinieki spēlēja stabilāk un pārliecinošāk, izcīnot panākumu trīs setu spēlē (25:20). Tas nozīmē, ka, lai iekļūtu finālā, jelgavniekiem no sākuma savā laukumā būs jāuzvar trīs setos un pēc tam vēl jāgūst panākums zelta mačā.