Sākumlapa JaunumiSportsVK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
VK “BIOLARS/JELGAVA” BALTIJAS VOLEJBOLA LĪGĀ
28/01/2018

Jelgavniekiem uzvara! Nākamā spēle 28.janvārī!

Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas turnīrā 27.janvārī svarīgu uzvaru guvusi Jurija Deveikus vadītā vīriešu volejobola komanda “Biolars/Jelgava”. Jelgavnieki viesos Igaunijā trīs setu spēlē pārliecinoši pieveica vietējo VK “Jarvamaa” komandu. Rezultatīvākais spēlētājs Jelgavas komandā šoreiz Kārlis Pauls Levinskis ar 15 punktiem.

Nākamo Baltijas volejbola “Credit24” meistarlīgas spēli VK “Biolars/Jelgava” aizvadīs svētdien, 28.janvārī izbraukumā pret vietējo Tallinas “Selver”. Spēles sākums pulksten 19.00.

Iepriekšējās spēles

Pirms nedēļas Jelgavas komanda aizvadīja divas spēles savā laukumā, pieveicot Limbažu vienību un piekāpjoties Pērnavai, tādējādi droši saglabājot vietu starp astoņām labākajām vienībām, kas pēc regulārās sezonas turnīra turpinās sacensības ceturtdaļfinālos. Sestdien spēlē pret VK “Jarvamaa” jelgavnieki bija izteikti favorīti. Šī Igaunijas vienība nav no spēcīgākajām savā valstī un reāli uz vietu play-off Baltijas līgā vairs nemaz nepretendē.

27.janvāra spēles pirmajā setā viesi nedaudz labāk spēlēja servju uzņemšanā, kā arī blokā, bet citos statistikas rādītājus rezultāti bija visai līdzīgi. Izdevās izvairīties bez saspringtas galotnes, un jelgavnieki pirmo setu uzvarēja ar 25:22. Otrajā setā “Biolars/Jelgava” pārsvars jau bija izteiktāks – 25:19. Igauņi nopietnu pretestību šajā spēlē vairs izrādīt nespēja, un “Biolars/Jelgava” svinēja panākumu arī ar trešajā setā ar 25:21.

Diagonāles pozīcijas spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis bija rezultatīvākais spēlētājs komandā ar 15 punktiem. Pa desmit punktiem Vitālijam Cinnem un Gatim Slavēnam. Astoņi punkti Aivim Āboliņam un Andrim Zadovskim.

BALTIJAS “Credit24” MEISTARLĪGAS TABULA

Uzziņai

Jelgavas vīriešu volejbola komanda 2017./2018.gada sezonā startē ar jaunu sastāvu, kuras kodolu veido – Arvis Zelčs, Viktors Korzenevics, Uģis Dombrovskis, Aivis Āboliņš, Andris Zadovskis, Aigars Sniedzāns, Kārlis Pauls Levinskis, Kārlis Volodins, Maksims Morozovs, Vitālijs Cinne un Mārcis Jirgensons. VK “Biolars/Jelgava” galvenais treneris arī šogad ir pieredzējušais Juris Deveikuss, trenera asistents Guntis Atvars, menedžeris Andrejs Jamrovskis, fizioterapeite Liena Glācniece.

Informācija: LVF, K.Upenieks