16.8 °C, 4.3 m/s, 82.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsUzvar “Sportland” kausa kopvērtējumā
Uzvar “Sportland” kausa kopvērtējumā
04/08/2017

Rēzeknē aizvadīts noslēdzošais “Sportland” kausa posms vieglatlētikā. Tajā Jelgavnieki izcīnīja četras medaļas, bet diviem mūsu sportistiem izdevies iekļūt kausa izcīņas kopvērtējuma labāko trijniekā.

Rēzeknes posmā 2. vietu nestandarta distancē – 300 metru skrējienā – izcīnīja Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkne Anna Ševčenko, piekāpjoties tikai olimpietei Guntai Latiševai-Čudarei. Tomēr kausa izcīņas kopvērtējumā Anna 400 metru skrējienā šogad ir labākā.

Rēzeknes posmā 3. vietu tāllēkšanā izcīnīja jelgavnieks Artūrs Isajevs. Kausa izcīņas kopvērtējumā Artūrs ir trešais ne tikai tāllēkšanā, bet arī sprinta distancē.

Vēl medaļu Rēzeknes posmā izcīnīja Anastasija Vidončikova – viņai otrā vieta 2000 metru kavēkļu skrējienā – un Paula Monta Popova – viņai trešā vieta augstlēkšanā (viņa pārvarēja 1,40 metru augstumu). Kopumā Rēzeknes posmā startēja 14 Jelgavas vieglatlēti.