20.7 °C, 2 m/s, 80.9 %

Sākumlapa JaunumiSportsU-12 meitenes pakāpjas uz 6. vietu
U-12 meitenes pakāpjas uz 6. vietu
29/01/2020

No 24. līdz 26. janvārim Jelgavā notika Baltijas Basketbola līgas U-12 grupas meiteņu otrais sabraukums. Jelgavas komanda aizvadīja veiksmīgu spēļu sēriju, izcīnot četras uzvaras piecās spēlēs, un kopvērtējumā šobrīd ierindojas 6. vietā 12 komandu konkurencē.

U-12 meiteņu komanda trīs dienās izvadīja piecas spēles, izcīnot četras uzvaras un piedzīvojot vienu zaudējumu. Ar rezultātu 39:34 pārspēta komanda “Tsmoki Minsk Girls 2008” no Minskas, ar 52:16 – komanda SK “Nord Girls 2008” no Tallinas, ar 41:22 – komanda “Ogre Girls 2008” un ar 69:25 – komanda “Tukuma Girls 2008”. “Vienīgo zaudējumu šajā sabraukumā piedzīvojām otrajā pagarinājumā pret Rīgas basketbolistēm “TTP Girls 2008″,” norāda komandas trenere Gundega Vaščenko. Jāpiebilst, ka spēles ilgst 4×8 minūtes, pagarinājums – 3 minūtes.

No 17. līdz 19. janvārim otro sabraukumu Ozolniekos aizvadīja arī U-14 grupas meitenes. Arī viņām trīs dienās bija piecas spēles, kurās izcīnīta viena uzvara un piedzīvoti četri zaudējumi. Jelgavas basketbolistes ar 40:38 uzvarēja komandu no Helsinkiem “WB Pantterit Girls 2006”, bet piekāpās komandām “Tukums Girls 2006” ar 43:61, “BC Star/Altius Girls 2006” no Tallinas ar 23:59, “Valmiera Girls 2006” ar 38:70 un “Corsa Girls 2006” no Sanktpēterburgas ar 25:67. Pēc diviem sabraukumiem mūsu komanda kopvērtējumā ieņem 10. vietu no 14 komandām. “Salīdzinot ar pirmo sabraukumu, ir progress, un tas ir labi,” rezumē trenere G.Vaščenko, piebilstot, ka apmēram puse komandas spēlētāju ir gadu jaunākas.

Jāpiebilst, ka uz Ozolnieku sabraukumu nebija ieradusies viena no ārvalstu komandām, un, lai nebūtu jāpārtaisa spēļu kalendārs, turnīrā ārpus kārtas startēja komanda “Jelgavas BJSS”, kurā spēlēja vecākas meitenes. Viņas izcīnīja divas uzvaras četrās spēlēs.

Kopumā meitenēm Baltijas basketbola līgā būs trīs sabraukumi, bet šobrīd nav zināms noslēdzošā sabraukuma norises laiks un vieta. Papildu informācija par turnīru pieejama interneta vietnē bbbl.info.