16.5 °C, 2.4 m/s, 87.8 %

Sākumlapa JaunumiSportsTrīs Jelgavas bokseriem Latvijas čempiona tituls
Trīs Jelgavas bokseriem Latvijas čempiona tituls
19/04/2023

Aizvadītas Latvijas meistarsacīkstes boksā U-15 un U-17 vecuma grupām. Latvijas čempiona titulu izcīnīja trīs Jelgavas bokseri.

Par Latvijas čempionu U-15 vecuma grupā kļuva kluba “Olimpiskais rings” bokseris Danila Marozovs svara kategorijā līdz 90 kilogramiem un kluba “Jelgavas rings” bokseris Aleksis Zihmanis svara kategorijā līdz 66 kilogramiem. Savukārt U-17 vecuma grupā čempiones titulu izcīnīja kluba “Labākais” boksere Elizabete Katrīna Millere svara kategorijā 52–54 kilogrami.

Vēl jelgavnieku kontā četras sudraba un piecas bronzas medaļas. Sudraba medaļa U-15 vecuma grupā Aleksim Putrenkovam svara kategorijā līdz 50 kilogramiem (klubs “Jelgavas rings”), bet U-17 vecuma grupā – Kirilam Smirnovam svara kategorijā 70–75 kilogrami (klubs “Olimpiskais rings”), Kirilam Saveljevam svara kategorijā 63–66 kilogrami (klubs “Labākais”) un Arturam Tarakanovam svara kategorijā 46–48 kilogrami (klubs “Jelgavas rings”).

Bronzas godalgu U-15 vecuma grupā izcīnīja Deivs Kampenuss svara kategorijā līdz 57 kilogramiem (klubs “Olimpiskais rings”) un Aleksejs Isajevs svara kategorijā līdz 42 kilogramiem (klubs “Olimpiskais rings”), bet U-17 vecuma grupā – Damirs Terentjevs svara kategorijā 66–70 kilogrami (klubs “Olimpiskais rings”), Kamerūns Dens svara kategorijā 50–52 kilogrami (klubs “Olimpiskais rings”) un Romans Savins svara kategorijā 48–50 kilogrami (klubs “Olimpiskais rings”).

Latvijas meistarsacīkstes boksā U-15 un U-17 vecuma grupā notika 7.–9. aprīlī Olainē. Sacensībās piedalījās 150 dalībnieki no 14 Latvijas pilsētām.