20.4 °C, 3.9 m/s, 66.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsTriatlonistiem Vaidavā sešas medaļas
Triatlonistiem Vaidavā sešas medaļas
04/07/2023

Valmieras novadā aizvadītas triatlona sacensības ““Kronis” Vaidavas triatlons”, kas vienlaikus bija arī Latvijas triatlona kausa posms un Latvijas čempionāts standarta distancēs. Jelgavas sportisti izcīnīja sešas medaļas – trīs zelta, divas sudraba un vienu bronzas.

Uzvaru F13 grupā izcīnīja kluba “Piramida triathlon club” pārstāve Nora Sloka (attēlā), kurai šīs bija pirmās triatlona sacensības. Viņai bija jāpeld 200 metri, 10 kilometri jābrauc ar velosipēdu un divi kilometri jāskrien. Nora finišēja pēc 42:30,8 minūtēm. M15 grupā uzvarēja Noras kluba biedrs Gustavs Vīksne, kuram bija jāpeld 375 metri, ar velosipēdu jābrauc 10 kilometri un jāskrien 2,5 kilometri. Viņš finišēja pēc 34:58,6 minūtēm. F40 grupā uzvarēja kluba “TriRunPro” pārstāve Ilze Sniega ar rezultātu 2:44,37 stundas. Viņai bija jāpeld 1,5 kilometri, 40 kilometri jābrauc ar velosipēdu un 10 kilometri jāskrien.

Sudraba medaļu M15 grupā izcīnīja kluba “Piramida triathlon club” pārstāvis Everts Pikšēns, piekāpjoties komandas biedram Gustavam. Everta laiks – 35:53,3 minūtes. Savukārt M50 grupā 2. vietu izcīnīja Everta tēvs Toms ar laiku 2:39,22 stundas. Viņa distance: 1,5 kilometru peldējums, 40 kilometru brauciens ar velosipēdu un 10 kilometru skrējiens.

Bronzas medaļa MO grupā kluba “Piramida triathlon club” vadītājam Vladimiram Kuzmenko ar laiku 38:10,1 minūte. Viņš peldēja 375 metrus, ar velosipēdu brauca 10 kilometri un skrēja 2,5 kilometrus.