15.7 °C, 0.6 m/s, 94.6 %

Sākumlapa JaunumiSportsTekvondo sportistiem Klaipēdā trīs medaļas
Tekvondo sportistiem Klaipēdā trīs medaļas
21/12/2021

Sporta kluba “Olimpiks” sportisti atklātajā tekvondo turnīrā “Klaipeda open 2021” izcīnījuši trīs medaļas.

Atklātais tekvondo turnīrs “Klaipeda open 2021” norisinājās 19. decembrī Lietuvas pilsētā Klaipēdā. Tajā piedalījās 140 sportistu no Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Latvijas un Norvēğijas.

Jelgavas tekvondo kluba “Olimpiks” pārstāvji izcīnīja trīs medaļas. Pie sudraba godalgas tika Ruslans Lepins-Žagars svara kategorijā līdz 45 kilogramiem kadetu (12-14 gadi) vecuma grupā. “Ruslans uzvarēja Kaļiņingradas un Klaipēdas sportistus, tomēr finālcīņā piekāpās vēl vienam Krievijas sportistam,” Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja kluba treneris Vitālijs Lepins-Žagars.

Bronzas medaļu Klaipēdā izcīnīja Emīls Gaidlazda, kurš startēja kadetu vecuma grupā svara kategorijā līdz 41 kilogramam, un Artūrs Polis kadetu vecuma grupā svara kategorijā līdz 37 kilogramiem.