Sākumlapa JaunumiSveic februāra labākos sportistus
Sveic februāra labākos sportistus
20/03/2014

20.martā pilsētas domē par sasniegumiem februārī tika sveikti Jelgavas sportisti, kas panākumus guvuši peldēšanā, skvošā un cīņas sporta veidos.

1. vietu Latvijas J.K.A. karatē-do čempionātā kata kategorijā savā vecuma grupā ieguva Eduards Bluzmans no kluba „Vitus”. Viņš šodien pats nevarēja ierasties, jo piedalījās matemātikas olimpiādē, taču treneris Vitālijs Mišins pastāstīja, ka 14 gadus vecais Eduards piedalījās 14-16 gadu vecuma grupā un uzvarēja abās cīņās. Aprīlī norisināsies starptautisks karatē čempionāts, kurā no katras valsts vienā grupā varēs piedalīties tikai divi sportisti. Eduards būs viens no tiem, kas pārstāvēs Latvijas un Jelgavas godu.

Tāpat par sasniegumiem tika sveikti Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi, Latvijas čempionu titulu ieguvēji 2014. gada ziemas čempionātā peldēšanā Kristiāna Kalniņa, kura izcīnīja 1. vietu 100 metru tauriņstilā un 2. vietu 200 metru tauriņstilā, un Jānis Maniņš, kurš kļuva par čempionu 400 metru brīvajā stilā. Jānis uz sveikšanu neieradās slimības dēļ, bet trenere Astra Ozoliņa uzteica abus savus audzēkņus par viņu apņēmību un vēlēja veiksmi.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenera Kima Usačeva audzēkņi izcīnīja pirmās vietas meistarsacīkstēs sambo un džudo cīņā jauniešiem. Roberts Kabanovs ieguva 1. vietu Latvijas Republikas junioru meistarsacīkstēs sambo, bet Rināts Šahuilovs – 1.vietu Latvijas Republikas atklātajās meistarsacīkstēs džudo. Abi jaunieši šobrīd gatavojas Eiropas čempionātiem.

Pirmo reizi par panākumiem tika uzteikta arī skvoša sporta veida pārstāve Loreta Rozenfelde, kura februārī izcīnīja 1. vietu Latvijas junioru čempionātā. Treneres Baibas Lulles audzēkne uz sumināšanu nevarēja ierasties, jo pašreiz atrodas Dānijā.