25.3 °C, 6.5 m/s, 26.5 %

Sākumlapa JaunumiSumināti augusta labākie sportisti
Sumināti augusta labākie sportisti
17/09/2013

17.septembrī, pulksten 12 Jelgavas pilsētas domē tika sveikti sportisti par sasniegumiem augustā. Augusta mēneša sportisko rezultātu līderos ir vieglatlētika, brīvā cīņa, smaiļošana un kanoe airēšana.

Nozīmīgus sasniegumus smaiļošanā guvis Jelgavas smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta kluba „KC” pārstāvis Sergejs Nemņaševs, kurš Pasaules policistu spēlēs smaiļošanā Īrijā izcīnīja visa kaluma medaļas – pirmo, otro un trešo vietu.

Augustā Francijas pilsētā Lijonā risinājās Pasaules čempionāts vieglatlētikā invalīdiem, kurā sevi lieliski apliecināja invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba „Cerība” sportists Dmitrijs Silovs, izcīnot godpilno otro vietu.

Par ievērojamiem sasniegumiem tika sveikti arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvji Gatis Pranks, Elīna Pranka un Marks Ozolinkevičs, kuri piedalījās Pasaules čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Duisburgā. G.Pranks izcīnīja 8. vietu C-2 1000 metru distancē un 13.vietu C-2 500 metru distancē. E.Pranka ierindojās 12.vietā c-1 200 metros, bet M.Ozolinkevičs ieņēma 25.vietu K-1 1000 metru distancē un 25.vietu K-1 5000 metros, kā arī ieguva zelta medaļu, piedaloties Latvijas U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā Limbažos.

Savukārt teicamus rezultātus uzrādīja cīņas kluba „Milons” sportists Alberts Jurčenko, kurš ieņēma 3.vietu Pasaules čempionātā brīvajā cīņā kadetiem (U-17) Serbijā.