18 °C, 1 m/s, 93 %

Sākumlapa JaunumiSportsStafetes komanda izcīna bronzu Latvijas U-16 čempionātā
Stafetes komanda izcīna bronzu Latvijas U-16 čempionātā
21/02/2022

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas puišu stafetes komanda izcīnījusi bronzas medaļas Latvijas U-16 čempionātā vieglatlētikā telpās.

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas puišu komanda izcīnīja 3. vietu 4×200 metru stafetē, finišējot pēc 1:50,90 minūtēm. Komandā startēja Rihards Katkovskis, Jēkabs Kravcovs, Artūrs Banziņš un Reinis Šnepsts.

Kā norāda Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētikas trenere Aļona Fomenko, stafetes komanda savā ziņā ir pilsētas, novada vai sporta skolas prestiža jautājums, jo nav nemaz tik viegli to nokomplektēt – vajadzīgi vismaz četri līdzīga līmeņa skrējēji. Pērn pēc ilgāka pārtraukuma Jelgava ar vīriešu stafetes komandu startēja Latvijas čempionātā, kurā arī izcīnīja 3. vietu 4×100 metru stafetē. Šogad Jelgava ar stafetes komandām – kā puišu, tā meiteņu – bijusi pārstāvēta dažāda vecuma sacensībās telpās. Pirms dažām nedēļām bronzas godalgas izcīnīja mūsu meiteņu komanda 4×200 metru stafetē Latvijas U-14 čempionātā vieglatlētikā telpās.

“Šobrīd varam izveidot stafetes komandas vairākās vecuma grupās, un tā ir pozitīva tendence. Pārstāvēt savu pilsētu stafetē – tā tomēr ir goda lieta. Ceru arī, ka uzlabosies rezultāti, jo stafetes ir viena no tām vieglatlētikas disciplīnām, kurā trīs no četriem Jelgavas rekordiem pieaugušajiem uzstādīti vēl pirms valsts neatkarības atjaunošanas un joprojām nav laboti,” komentē A.Fomenko.

Latvijas U-16 čempionāts vieglatlētikā telpās notika 18. un 19. februārī Liepājā.