Sports

Sākumlapa JaunumiSportsTriatlonistiem Smiltenē piecas medaļas
Triatlonistiem Smiltenē piecas medaļas
19/07/2024

Smiltenē aizvadītas triatlona sacensības, kas vienlaikus bija arī Latvijas atklātais čempionāts sprinta distancē un Latvijas Kausa 7. posms. Jelgavas kluba “Piramida Triathlon Club” sportisti izcīnīja piecas medaļas.

Pirmo vietu 8-9 gadus veco sportistu grupā izcīnīja Veronika Sajenko un Matiass Belovs. Viņiem bija jānopeld 50 metri, jānobrauc ar velosipēdu trīs kilometri un jānoskrien 600 metri. Savukārt 10-11 gadus veco jauniešu grupā uzvarēja Poļina Sajenko – viņai bija jāpeld 100 metri, ar velosipēdu jānobrauc seši kilometri un jānoskrien 1,2 kilometri.

Otro vietu 14-15 gadus veco zēnu grupā izcīnīja Everts Pikšēns, zaudējot Lietuvas sportistam un atstājot aiz sevis Somijas triatlonistu. Viņš peldēja 375 metrus, ar velosipēdu brauca 10 kilometrus, skrēja 2,5 kilometrus.

Trešo vietu 10-11 gadus veco jauniešu grupā izcīnīja Jekaterina Gubina.