Sports

Sākumlapa JaunumiSportsKaratistiem Latvijas čempionātā septiņas medaļas
Karatistiem Latvijas čempionātā septiņas medaļas
01/10/2024

Daugavpils Olimpiskajā centrā aizvadīts Latvijas karatē čempionāts, kas pulcēja 300 sportistus no 26 Latvijas karatē klubiem. Jelgavas klubu “Vitus” pārstāvēja 21 sportists, izcīnot septiņas medaļas.

Kluba “Vitus” treneru Vitālija Mišina un Igora Agafonova audzēkņi izcīnīja divas zelta, divas sudraba un trīs bronzas medaļas. Zelta medaļu izcīnīja un par Latvijas čempioni kļuva Anna Zeiliša kumite 10–11 gadus veco meiteņu grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem un Darja Sokolova kumite 10–11 gadus veco meiteņu grupā svara kategorijā virs 40 kilogramiem.

Sudraba godalgu izcīnīja Rūdolfs Mētra kumite 12–13 gadus veco zēnu grupā svara kategorijā līdz 40 kilogramiem un Mārtiņš Ozols kumite vīriešu vecuma grupā virs 18 gadiem svara kategorijā līdz 84 kilogramiem.

Bronzas medaļu izcīnīja Anna Zeiliša kata disciplīnā 10–11 gadus veco meiteņu grupā, Marta Rūtenberga kata disciplīnā 10–11 gadus veco meiteņu grupā un Aleksandra Ņesteroviča kumite 14–15 gadus veco meiteņu grupā svara kategorijā līdz 54 kilogramiem.

“Mūsu kluba komanda turpina cītīgi trenēties oktobrī gaidāmajām sacensībām Berlīnē un novembrī plānotajām sacensībām Polijā,” piebilst kluba treneris Vitālijs Mišins.