Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJFC “Jelgava” iekļūst 3. līgas pusfinālā
JFC “Jelgava” iekļūst 3. līgas pusfinālā
16/10/2023

Futbola komanda JFC “Jelgava” pārvarējusi “Dali Dali” 3. līgas ceturtdaļfināla barjeru un iekļuvusi pusfinālā. Pusfināla spēles komandai paredzētas 22. un 29. oktobrī.

JFC “Jelgava” kā “Dali Dali” 3. līgas Rietumu zonas uzvarētāji iekļuva līgas finālturnīrā – tajā iekļuva katras zonas – Rietumu, Austrumu, Ziemeļu un Centra – divas labākās komandas. Finālturnīrā komandas cīņu sāka ar ceturtdaļfinālu, kurā uzvarētājus noskaidroja divus spēļu summā. JFC “Jelgava” pretinieku ceturtdaļfinālā bija FK “Sigulda”. Pirmajā spēlē izbraukumā JFC “Jelgava” uzvarēja ar rezultātu 3:1, vārtus guva Antons Aleksandrs Dresmanis, Mārtiņš Pivarovičs un Jēkabs Šteinburgs. Atbildes spēlē, kas notika Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, jelgavnieku uzvarēja ar rezultātu 6:0. Vārtus guva Helvijs Staļģis, Matīss Baškevics, Aldis Trukšāns, Mārtiņš Pivarovičs, Māris Dūrējs un Gustavs Riekstiņš. Līdz ar to JFC “Jelgava” uzvarēja divu spēļu summā un iekļuva pusfinālā.

Pusfinālā mūsu komandas pretinieki būs “Grobiņas SC-2/Dienvidkurzeme”, kas finālturnīrā iekļuva kā Rietumu līgas 2. vietas ieguvēji. Arī pusfinālā uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā. Pirmā spēle notiks izbraukumā 22. oktobrī pulksten 15:00. Atbildes spēle notiks Jelgavā, Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā, 29. oktobrī pulksten 13:00.

Pusfināla uzvarētāji cīnīsies par zeltu un iekļūšanu 2. līgā, bet zaudētāji spēlēs par 3. vietu līgā.