Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniecei bronza Eiropas junioru reitinga turnīrā
Jelgavniecei bronza Eiropas junioru reitinga turnīrā
24/08/2023

Jelgavas Skvoša kluba pārstāve Sonora Liepa izcīnījusi 3. vietu Eiropas Skvoša federācijas reitinga turnīrā junioriem Helsinkos “Finnish Junior Open 2023”.

“Cīņa par medaļu sākās nervozi, tādēļ pirmo geimu nācās izspēlēt līdz pat 17 punktiem, bet, gūstot pārliecību par sevi, Sonora spēja tikt galā ar stresu un nākamajos geimos jau pārliecinošāk pārspēt pretinieci,” stāsta Jelgavas Skvoša kluba trenere Baiba Lulle. Cīņā par bronzu S.Liepa trīs geimos (17:15, 11:7, 11:4) pārspēja Zviedrijas pārstāvi Dhiru Jugabalanu.

S.Liepa Eiropas Skvoša federācijas reitinga turnīros šogad pirmo gadu startē U-17 grupā. Pirmais turnīrs šajā vecuma grupā viņai bija Rīgā, kurā Sonora arī  izcīnīja 3. vietu. Helsinkos izcīnītā 3. vieta ir Sonoras pirmā godalga Eiropas Skvoša federācijas reitinga turnīrā ārpus Latvijas.

Sonora Liepa sacensībās Somija bija vienīgā Latvijas pārstāve. Turnīrā piedalījās vairāki juniori no Igaunijas, no kuriem augstākā vieta bija Oskaram Taltam, kurš GU-13 grupā izcīnīja 4. vietu.