21.4 °C, 2.7 m/s, 73.3 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas vieglatlētiem “LVSxSportland kausā” astoņas medaļas
Jelgavas vieglatlētiem “LVSxSportland kausā” astoņas medaļas
19/02/2024

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēti “LVSxSportland jaunatnes kausā” izcīnīja astoņas medaļas. Arī sacensību augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Jelgavas vieglatlēte.

“LVSxSportland jaunatnes kausā” startēja U-16 vecuma vieglatlēti, un tas notika Daugavas vieglatlētikas manēžā Rīgā. Jelgavas BJSS vieglatlēti izcīnīja četras zelta, divas sudraba un divas bronzas medaļas.

Divas zelta medaļas ieguva Alise Blaua. Viņa uzvarēja 60 metru skrējienā ar rezultātu 7,74 sekundes – viņa bija ātrākā starp 134 skrējējām. Šis arī ir sacensību augstvērtīgākais rezultāts, par kuru piešķirti 975 punkti. Jāpiebilst, ka otrs augstvērtīgākais sacensību rezultāts ir Alises priekšskrējiena rezultāts 60 metros – 7,88 sekundes. Alisei arī 1. vieta 60 metru barjerskrējienā ar rezultātu 8,73 sekundes. Šajā disciplīnā startēja 23 dalībnieces.

Divas zelta medaļas izcīnīja arī Emīlija Brauna. Viņa uzvarēja 400 metru skrējienā 69 skrējēju konkurencē. Emīlijas rezultāts – 58,65 sekundes – atzīts par sacensību 8. augstvērtīgāko. Emīlija uzvarēja arī tāllēkšanā, lidojot 5,38 metrus tālu. Tas bija labākais rezultāts starp 64 sportistēm.

Divas medaļas izcīnīja arī Anastasija Fomenko. Viņai 2. vieta trīssoļlēkšanā starp 22 sportistēm ar rezultātu 11,12 metri un 3. vieta 60 metru barjerskrējienā starp 23 sportistēm ar rezultātu 9,06 sekundes.

Emīlija Vīksna izcīnīja 2. vietu 400 metru skrējienā ar rezultātu 59,69 sekundes. Līdz ar to šajā distancē uz goda pjedestāla kāpa divas Jelgavas BJSS sportistes. Jāatgādina, ka šajā disciplīnā startēja 69 sportistes.

Jelgavas komanda – Alise Blaua, Katrīna Markus, Emīlija Vīksna, Anastasija Fomenko – izcīnīja 3. vietu 4×200 metru stafetē 15 komandu konkurencē.

Jāpiebilst, ka 22. un 23. februārī Daugavas vieglatlētikas manēžā notiks Latvijas U-16 čempionāts telpās.