Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas sportisti startē vērienīgā džiudžitsa turnīrā
Jelgavas sportisti startē vērienīgā džiudžitsa turnīrā
11/09/2023

Jelgavas sportisti labi nostartējuši starptautiskā džiudžitsa turnīrā, kas 9. septembrī norisinājās Siguldā un pulcēja vairāk nekā 400 dalībnieku.

“Šis ir viens no lielākajiem brazīļu džiudžitsa turnīriem Baltijā,” norāda “Fight club Mitau” džiudžitsa treneris Romāns Jermaļonoks, piebilstot, ka sportisti sacentās pēc notika AJP jeb Abu Dhabi Jiu Jitsu Pro noteikumiem.

“Fight club Mitau” turnīrā pārstāvēja 15 dalībnieki. Izcīnot četras zelta, septiņas sudraba un divas bronzas medaļas, klubs komandu kopvērtējumā ierindojās 9. vietā no 36 komandām. Zelta medaļu izcīnīja Ralfs Roberts Krustkalns zēnu (līdz 16 gadiem) baltās jostās grupā svara kategorijā līdz 50 kilogramiem, Daniels Zihmanis zēnu baltās jostas grupā svara kategorijā līdz 38 kilogramiem, Mārtiņš Klūga jauniešu (virs 16 gadiem) baltās jostas grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem un Regnārs Jermaļonoks jauniešu zilās jostas grupā svara kategorijā līdz 55 kilogramiem.

Jāpiebilst, ka turnīrā piedalījās arī “Jiu Jitsu team Jelgava” komanda. Saskaņā ar internetā pieejamajiem sacensību protokoliem komanda izcīnīja trīs zelta, divas sudraba un divas bronzas medaļas un kopvērtējumā ieņēma 8. vietu. Zeltu vīriešu no-gi baltās jostas meistaru grupā svara kategorijā līdz 94 kilogramiem izcīnīja Rihards Drabaks, sieviešu gi zilās jostas amatieru grupā svara kategorijā līdz 70 kilogramiem – Alise Šulca, sieviešu no-gi baltās jostas amatieru grupā svara kategorijā līdz 70 kilogramiem – Agute Klints.