Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas badmintonistiem Liepājā 10 medaļas
Jelgavas badmintonistiem Liepājā 10 medaļas
29/11/2023

Jelgavas Badmintona kluba pārstāvji Latvijas badmintona reitinga turnīrā “Liepājas cerība” izcīnīja 10 medaļas, turklāt jauniešu vienspēlēs jelgavniekiem – viss goda pjedestāls.

Jauniešu vienspēlēs zelta medaļu izcīnīja Leonards Piļka, kuram zelta medaļa arī vīriešu dubultspēlēs jauniešu grupā pārī ar jelgavnieku Emīlu Baltputni, informē Jelgavas Badmintona klubā. Emīls jauniešu vienspēļu turnīrā kāpa uz goda pjedestāla 2. vietas pakāpiena, savukārt 3. vietu izcīnīja Jelgavā dzīvojošais ukrainis Artems Jepiks, kuram pārī ar Artemu Laktionovu 2. vieta jauniešu dubulstpēlēs. Jāpiebilst, ka ukraiņu puišiem treniņus un dalību sacensībās finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem Jelgavas Sabiedriskā centra īstenotā projekta “Atbalsts Jelgavā dzīvojošo Ukrainas civiliedzīvotāju iekļaušanai Latvijas sabiedrībā” gaitā.

Vīriešu vienspēlēs A grupā 2. vietu izcīnīja Pauls Eliass Rozenvalds, finālā piekāpjoties Latvijas junioru izlases dalībniekam Leonardo Golovčeno no Liepājas. Arī jauktajās dubultspēlēs Pauls Eliass Rozenvalds izcīnīja 2. vietu pārī ar rīdzinieci Annu Miesnieci, finālā atkal piekāpjoties Leonardo Golovčenko duetam ar Martu Heizi. Sieviešu dubultspēlēs A grupā 2. vietu izcīnīja Evelīna Miltoviča, kura spēlēja kopā ar rīdzinieci un bijušo treniņu partneri A.Miesnieci. Vīriešu dubultspēlēs B grupā 2. vietu izcīnīja Jelgavas badmintona dzīves organizētājs Kristians Rozenvalds, kurš spēlēja pārī ar rīdzinieku Kārli Ērgli. Sieviešu dubultspēlēs junioru grupā 2. vietu izcīnīja Marija Stocka pārī ar liepājnieci Ievu Meždreiju.

Latvijas badmintona reitinga turnīrā “Liepājas cerība” piedalījās 74 spēlētāji, tai skaitā deviņi no Jelgavas Badmintona kluba, kā arī spēlētāji no Rīgas, Talsiem, Liepājas un Lietuvas, kas raksturīgi Liepājas turnīriem.