26.7 °C, 4.4 m/s, 46.8 %

Sports

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas 4. sākumskolai 1. vieta Latvijas skolu krosa stafetēs
Jelgavas 4. sākumskolai 1. vieta Latvijas skolu krosa stafetēs
03/10/2023

Jelgavas 4. sākumskola ar vairākām komandām startēja Latvijas skolēnu 77. spartakiādes skolu rudens krosa stafetēs Preiļos, kas bija iekļautas Eiropas Skolu sporta dienas programmā. Jelgavnieki ieguva 1. vietu sākumskolu grupā.

Jelgavas 4. sākumskolas zēnu komanda – Artūrs Sapats, Mārcis Ozols-Ozoliņš, Kristaps Ķikulis – kopvērtējumā izcīnīja 2. vietu, meiteņu komanda – Austra Ozola, Grieta Lībiete, Sāra Dorbe –kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu, jauktā komanda – Emīlija Eiduka, Dārta Kaktiņa, Markuss Komass, Mārtiņš Vickops – kopvērtējumā izcīnīja 3. vietu. Visas Jelgavas 4. sākumskolas komandas startēja 2012.–2015. gadā dzimušo skolēnu grupā. Meiteņu un zēnu komandām šajā vecuma grupā bija jāveic 3×500 metru distance, savukārt jauktajai komandai – 4×400 metri. Uzrādītie rezultāti Jelgavas 4. sākumskolai deva 1. vietu sākumskolu grupas skolu kopvērtējumā.

Komandu kopvērtējumā 1.–3. vietu ieguvušās komandas ieguva kausu un diplomu, savukārt šo komandu dalībnieki tika pie medaļām un diplomiem.

Sacensības rīkoja Latvijas Skolu sporta federācija.