Sports

Sākumlapa JaunumiSports“Jaungada balvas izcīņā volejbolā” piedalās 23 komandas
“Jaungada balvas izcīņā volejbolā” piedalās 23 komandas
23/12/2023

Šodien, 23. decembrī, Jelgavas sporta hallē norisinājās amatieru volejbola turnīrs “Jaungada balvas izcīņa volejbolā 2023”, kas pulcēja 14 vīriešu un deviņas sieviešu komandas. Kopumā turnīrā piedalījās 157 sportisti, kas ir šo sacensību rekords.

Sievietes tika sadalītas trīs apakšgrupās, un finālspēlēs par zeltu cīnījās katras apakšgrupas uzvarētājas. Zeltu ieguva komanda “Tenapors”, kurā spēlēja E.Auzāne, E.Rudzīte, S.Sirmā, B.Graudiņa, L.Naumenko, A.Zotora un E.Prokofjeva. Sudraba medaļas izcīnīja komanda “Salātiņi” – M.Balode, K.Kazāka, M.Gorbačova, K.Skrodele, E.Goba un A.Grīnberga. 3. vietu izcīnīja komanda “Krasti”, savukārt 4. vietu ieguva labākā apakšgrupu 2. vietas ieguvēja – komanda “Olafi”.

Vīru komandas tika sadalītas četrās apakšgrupās, un par zeltu cīņu turpināja apakšgrupu uzvarētāji. Zelta medaļas ieguva mednieki no komandas “MMD un CO”: D.Osmanis, M.Podkalns, S.Kozlovs, A.Eglītis, J.Poga, G.Griestiņš un K.Krauze. Sudraba medaļas izcīnīja komanda “Rīgas lāči”: T.Ešmits, R.Otto, S.Arājums, V.Koreņriks, V.Visockis un M.Maksimovs. Bronzas medaļnieki šoreiz komanda “Libernetix”, bet 4. vietas kliņģeris – komandai “Ozolnieki+”.

Spēles dokumentēja Anna Brakovska un Madara Zīberte, tiesāja Arnis Bergmanis un Jānis Rihards. Galvenais tiesnesis – Jānis Leitis.

Sacensības organizēja Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar volejbola klubu “Jelgava”, lai popularizētu volejbolu un aktīvu dzīvesveidu.