Sports

Sākumlapa JaunumiSportsČetri džudisti triumfē “Bērnu kausa” kopvērtējumā
Četri džudisti triumfē “Bērnu kausa” kopvērtējumā
05/12/2023

Aizvadīts Latvijas Džudo federācijas rīkotā “Bērnu kausa” noslēdzošais – trešais – posms, kurā Jelgavas džudisti izcīnīja 13 medaļas. Turnīra kopvērtējumā uzvaru savā vecumā un svara kategorijā izcīnīja četri jelgavnieki.

“Bērnu kausa” 3. posmā Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas džudisti izcīnīja 13 medaļas – divas zelta, sešas sudraba un piecas bronzas. Zelta medaļa U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 42 kilogramiem Jehoram Olkhovikam, svara kategorijā virs 50 kilogramiem Adrianam Zeļonijam.

Sudraba medaļu U-10 vecuma grupā svara kategorijā līdz 32 kilogramiem izcīnīja Amēlija Krūze, svara kategorijā līdz 42 kilogramiem – Arturs Ribaks. U-12 vecuma grupā sudraba medaļa Poļinai Šlikovai svara kategorijā līdz 36 kilogramiem, Aleksai Semenai svara kategorijā līdz 44 kilogramiem, Domenikam Meinardam svara kategorijā līdz 34 kilogramiem un Krišjānim Čulbam svara kategorijā virs 55 kilogramiem.

Bronzas medaļu U-10 vecuma grupā izcīnīja Ņikita Krašutins svara kategorijā līdz 27 kilogramiem un Nils Ņičipors svara kategorijā līdz 30 kilogramiem. Savukārt U-12 vecuma grupā bronza Marselam Kiseļovam svara kategorijā līdz 34 kilogramiem, Daniilam Volodjko svara kategorijā līdz 42 kilogramiem un Reinim Indaram svara kategorijā virs 55 kilogramiem.

Sacensību noslēgumā tika apbalvoti arī “Bērnu kausa” kopvērtējuma uzvarētāji. U-10 vecuma grupā par visu triju posmu uzvarētājiem kļuva Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvji Jehors Olkhoviks, Adrians Zeļonijs un Amēlija Krūze, savukārt U-12 vecuma grupā kopvērtējumā savā svara kategorijā uzvarēja Aleksa Semena.