Sākumlapa JaunumiSportsSkolu sporta sezona noslēgusies
Skolu sporta sezona noslēgusies
31/05/2018

Trešdien Jelgavas 4. viduskolā tika sveikti Jelgavas pilsētas skolu audzēkņi par sportiskajiem panākumiem šajā mācību gadā. Skolēnus, skolotājus, trenerus un vecākus sveica Jelgavas pilsēta domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne.

2017./2018. mācību gadā Jelgavas skolēni guvuši austvērtīgus panākumus dažāda mēroga sporta sacensībās – vieglatlētikā, basketbolā, ziemas veidos, mākslas vingrošanā, peldēšanā, orientēšanās sportā.

Noslēdzoties mācību gadam, tika apbalvoti arī Jelgavas pilsētas 47. skolēnu spartakiādes kopvērtējuma uzvarētāji. 3.–5. klašu grupā uzvarēja Jelgavas 4. sākumskola, 2. vietu izcīnīja Jelgavas 4. vidusskola, 3. vietu – Jelgavas 3. sākumskola. 6.–7. klašu grupā uzvarēja Jelgavas Valsts ģimnāzija, otrie – 4. vidusskola, trešie – Jelgavas Spīdolas ģimnāzija. 8.–9. klašu grupā uzvaras laurus plūca Jelgavas Valsts ģimnāzija, otrie – Spīdolas ģimnāzija, trešie – 4. vidusskola. Vidusskolas klašu grupā uzvarēja Jelgavas Valsts ģimnāzija, otrie – Spīdolas ģimnāzija, trešie – Jelgavas tehnikums.