25.7 °C, 4.2 m/s, 27.1 %

Sākumlapa JaunumiPasākumiSezonas sākumā Jelgavas hokeja komanda piedzīvo zaudējumu pret “Mogo/RSU”
Sezonas sākumā Jelgavas hokeja komanda piedzīvo zaudējumu pret “Mogo/RSU”
07/09/2024

Sestdien, 7. septembrī, “Optibet” Baltijas līgas sezonas atklāšanas spēlē Jelgavas hokeja komanda “Zemgale/LBTU” piedzīvoja zaudējumu pret Latvijas čempioniem “Mogo/RSU” ar rezultātu – 0:2 (0:1; 0:1; 0:0).

Spēles sākās ar “Moģo/RSU” pārsvaru ripas kontrolē un jelgavniekiem bija vairāk laika jāpavada savā aizsardzības zonā. “Zemgale/LBTU” hokejisti ātri nonāca mazākumā, kuru laukuma saimnieki neizmantoja.

Negaidīti spēli bija jāpārtrauc, jo saplīsa sānu aizsargstikls un tā nomaiņa aizņēma diezgan daudz laika. Pēc pauzes “Zemgale/LBTU” hokejisti spēja izlīdzināt spēles gaitu, bet neizmantoja savas vārtu gūšanas iespējas.

Pirmās trešdaļas izskaņā jelgavnieki nomainīja vārtsargu Akselu Ozolu pret Mariusu Bajarunu-Galēju, jo jaunajam vārtsargam bija nepieciešams sakārtot ekipējumu. “Zemgale/LBTU” aizsargi neveiksmīgi nospēlēja savā aizsardzības zonā un tas ļāva rīdzinieku uzbrucējam Elvim Želubovskim ieraidīt pirmo sezonu ripu Mariusa sargātos vārtos – 0:1. Uzreiz pēc šīs epizodes Aksels atgriezās vārtos.

Otrās trešdaļas sākuma abas komandas nespēja iegūt īpašu pārsvaru ripas kontrolē, bet tās vidū “Mogo/RSU” izdevās dubultot savu pārsvaru. Jelgavnieki pavirši nospēlēja aizsardzībā aiz saviem vārtiem un pretinieku uzbrucējam izdevās atdot precīzi piespēli Krišjānim Rēdliham uz vārtu priekšu, kur tas to raidīja Aksela Ozola sargātos vārtos – 0:2.

Trešajā trešdaļā laukuma saimnieki spēlēja bez lieka riska un koncentrējās uz droši spēli aizsardzībā, kas viņiem arī izdevās. “Zemgale/LBTU” hokejistiem neizdevās izmantot savas iespējas un pirmajā sezonas spēlē nācās atzīt “Mogo/RSU” pārākumu.

Komandu sastāvi

Mogo/RSU

Vārtsargi: 33 Henrijs Ančs, 37 Kārlis Mežsargs; aizsargi: 24 Renarts Bērziņš, 5 Krišs Lipsbergs, 9 Krišjānis Rēdlihs, 57 Vladimirs Zaicevs, 75 Gustavs Bergs, 11 Kristaps Sotnieks, 2 Kristaps Jākobsons; uzbrucēji: 7 Deivids Sarkanis, 26 Ernests Krūms, 93 Reinis Mārtiņš Lejnieks, 23 Rolans Vasiļjevs, 69 Kaspars Ziemiņš, 87 Gints Meija, 25 Kārlis Ozoliņš, 17 Elviss Želubovskis, 88 Rûdolfs Maslovskis, 44 Gatis Sprukts, 86 Kristers Ansons, 84 Kārlis Bucenieks, 22 Timurs Solostejs; galvenais treneris: Ģirts Ankipāns.

Zemgale/LBTU

Vārtsargi: 45 Aksels Ozols, 30 Mariuss Bajaruns-Galejs; Aizsargi: 39 Artūrs Brikmanis, 3 Oskars Nils Briedis, 26 Aleks Elians Ļeonovs, 5 Patriks Seilis, 8 Gustavs Krūmiņš, 25 Haralds Rauls Slišāns, 28 Renarts Džerods Alksnis; Uzbrucēji: 7 Rustams Begovs, 12 Toms Mots, 22 Antons Trastašenkovs, 19 Markuss Streikišs, 9 Gatis Gricinskis, 13 Kristaps Roķis, 20 Kristiāns Zelts, 23 Gustavs Millers, 24 Kristaps Kristiņš, 33 Dāniels Andersons, 72 Kevins Strādnieks, 4 Pēteris Purmalis, 97 Ričards Bernhards; galvenais treneris: Artis Ābols; treneri: Rihards Cimermanis, Artūrs Āboliņš, Igors Ļebedevs, Pēteris Groms; ekipējuma menedžeris: Andris Leitis.