13.8 °C, 1.2 m/s, 94.2 %

Sākumlapa JaunumiSadalīti Ziemassvētku kausi spīdmintonā
Sadalīti Ziemassvētku kausi spīdmintonā
25/12/2013

Decembrī Jelgavas Sporta hallē norisinājās Ziemassvētku kausa izcīņa spīdmintonā, kas pulcēja 34 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām. Sacensības norisinājās vairākās kategorijās – Vīrieši (OPEN), Sievietes un pirmo reizi Latvijā arī Sievietes 35+. Trīs medaļas godam nopelnīja arī trīs jelgavnieces.

Publicitātes foto

Vīriešu (OPEN) kategorijā par titulu kopumā cīnījās 24 dalībnieki. Ziemassvētku kausu Vīriešu (OPEN) kategorijā pārliecinošu uzvaru izcīnīja jēkabpilietis Andrejs Krūmiņš, pieveicot Arialdu Auželi no Skaistkalnes. Savukārt trešajā vietā ierindojās Edgars Petrovs no Rīga.

Sieviešu kategorijā, nezaudējot nevienu setu no 4 spēlēm, zeltu izcīnīja Santa Paegle no Brenguļiem, otrajā Kristiāna Anšmite un trešajā vietā ierindojās jelgavniece Liene Goba.

Kategorijā Sievietes 35+ Ingūna Aldiņa no Jēkabpils godam nopelnīja pirmo vietu, savukārt otro vietu un trešo vietu ieguva jelgavnieces – Baiba Lulle un Margita Bite.