23.6 °C, 1.9 m/s, 85.4 %

Sākumlapa JaunumiSportsRoberts Lagzdiņš izcīna bronzu Eiropas čempionātā (papildināta)
Roberts Lagzdiņš izcīna bronzu Eiropas čempionātā (papildināta)
27/06/2021

Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš izcīnījis bronzas godalgu Eiropas U-23 čempionātā.

Eiropas junioru un U-23 čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā, kas no 24. līdz 27. jūnijam norisinājās Polijas pilsētā Poznaņā, Latvijas izlases sastāvā piedalījās septiņi Jelgavas sportisti: Katrīna Smiltniece, Roberts Lagzdiņš, Nils Mediņš, Valters Mančass, Kārlis Dumpis, Melānija Čamane, Aleksandra Počtarenko.

Roberts Lagzdiņš izcīnīja 3. vietu kanoe vieniniekos (C1) 1000 metru distancē U-23 vecuma grupā 18 dalībnieku konkurencē. Viņš finišēja 4:00,06 minūtēs. Uzvarēja Vācijas sportists ar rezultātu 3:56,71 minūte.

Vēl jāatzīmē smaiļotāja Melānija Čamane, kura junioru vecuma grupā gan 200, gan 500 metru distancē vieniniekos (K1) iekļuva B finālā. 500 metru distancē Melānija B finālā finišēja ceturtā ar laiku 2:02,056 minūtes, kas kopvērtējumā viņai deva 13. vietu. Savukārt 200 metru distancē B finālā viņa finišēja septītā ar laiku 45,492 sekundes, kopvērtējumā ieņemot 16. vietu.

Savukārt Jelgavas BJSS smaiļites divnieks (K-2) Valters Mančass un Kārlis Dumpis 1000 metru distancē izcīnija 15. vietu.