13.1 °C, 0.4 m/s, 64.3 %

Sākumlapa Jaunumi„Pro-Kart” sacensībās mūsējie izcīna trīs zelta medaļas
„Pro-Kart” sacensībās mūsējie izcīna trīs zelta medaļas
19/07/2015

„Pro-Kart” kartinga sacensību 3. posmā, kas no 17. līdz 18.jūlijam norisinājās ap Hercoga Jēkaba laukumu, jelgavnieki izcīnīja zelta medaļas trīs – Ēriks Gasparovičs, Mikus Jasevicš un Krišs Jaunzemis. Svētdien, 19. jūlijā, tehnisko sporta veidu sacensības turpinās sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis”, kur vērojams drifts, veiklības braucieni un mini dragreiss.

„Pro-Kart” kartinga sacensību 3. posmā, kas no 17. līdz 18.jūlijam norisinājās ap Hercoga Jēkaba laukumu, šogad zelta medaļas izcīnīja trīs jelgavnieki – Ēriks Gasparovičs, Mikus Jasevicš un Krišs Jaunzemis.

Inženieru dienu laikā interesentiem tika dota iespēja pilsētas centra ielās vērot „Pro – Kart” čempionāta 3. posmu. Šogad Inženieru dienu ietvaros pilsētas centrā bija arī divi jauninājumi —supermoto braucēji un vēsturiskie spēkrati.

Pērnā gada kartinga sacensībās jelgavnieki izcīnīja divas zelta medaļas, bet šogad sportistiem izdevās iegūt veselas trīs. Par uzvarētājiem kļuva Mikus Jasevicš (Minimax), Ē.Gasparovičs (KZ2 Master) un Krišs Jaunzemis (Senior), kurš kļuva par uzvarētāju arī „Openkart” 9. posmā. Sudraba medaļas izcīnīja Veronika Golovačova (Junior) un Lita Mediņa (TK Junior), kā arī Kristaps Gasparovičs (Senior). Kopvērtējumā jelgavnieku komanda kļuva par labāko.

Savukārt svētdien, 19. jūlijā, tehnisko sporta veidu sacensības turpinās sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis”, kur vērojams drifts, veiklības braucieni un mini dragreiss. Plašāka informācija par aktivitātēm „Rullītī” –  mehiem.lv